[:ru]Вакцинация от коронавируса – как к этому подготовиться[:ua]Вакцинація від коронавірусу – як до цього підготуватися[:]

[:ru]Вакцинация важный этап, к которому стоит подготовиться заранее. Врач-иммунолог Андрей Продеус  рассказал, что нужно обязательно сделать перед прививкой

По словам медика, чтобы помочь организму выработать антитела к вирусу, нужно за несколько дней до вакцинации отказаться от спиртного и продуктов, которые могут спровоцировать аллергию.  Об этом NNS узнал из сообщения на сайте Realist.

“Если мы пьем алкоголь, “офицеры иммунитета” – лимфоциты не смогут распознать вакцину и не дадут команду на выработку антител. Поэтому за три дня до вакцинации следует полностью отказаться от алкоголя. И не употреблять его в течение 3-5 дней”, –посоветовал Продеус.

Среди продуктов, которые могут вызвать аллергию – копчености, шоколад, клубника, цитрусовые и выдержанные сыры. Очень важно соблюдать это правило тем пациентам, которые имеют в своем анамнезе астму или атопический дерматит.

Врач рекомендует принимать в достаточном количестве витамины D и E, так как они помогут ускорить формирование иммунитета против вируса.

Продеус уточнил, что низкие показатель витамина D в организме замедляет процесс выработки антител в несколько раз. Получить рекордную порцию витамина можно, добавив в свой рацион печень трески. А витамин E в достаточных количествах находится в масле зародышей пшеницы.

Кроме того, ухудшить иммунный ответ на вакцинацию может избыточный вес, поэтому перед прививкой врачи советуют, нормализировать вес тела.

Кстати, недавно “NNS” писал: Вакцинация детей в Украине – что нужно знать, чтобы не навредить прививкой[:ua]Вакцинація важливий етап, до якого варто підготуватися заздалегідь. Лікар-імунолог Андрій Продеус розповів, що потрібно обов’язково зробити перед щепленням

За словами медика, щоб допомогти організму виробити антитіла до вірусу, потрібно за кілька днів до вакцинації відмовитися від спиртного та продуктів, які можуть спровокувати алергію. Про це NNS дізнався з повідомлення на сайті Realist.

“Якщо ми п’ємо алкоголь, “офіцери імунітету” – лімфоцити не зможуть розпізнати вакцину і не дадуть команду на вироблення антитіл. Тому за три дні до вакцинації слід повністю відмовитися від алкоголю. І не вживати його протягом 3-5 днів”, –порадив Продеус.

Серед продуктів, які можуть викликати алергію – копченості, шоколад, полуниця, цитрусові і витримані сири. Дуже важливо дотримувати це правило тим пацієнтам, які мають в своєму анамнезі астму або атопічний дерматит.

Лікар рекомендує приймати в достатній кількості вітаміни D і E, так як вони допоможуть прискорити формування імунітету проти вірусу.

Продеус уточнив, що низький показник вітаміну D в організмі уповільнює процес вироблення антитіл в кілька разів. Отримати рекордну порцію вітаміну можна, додавши в свій раціон печінку тріски. А вітамін E в достатніх кількостях міститься в олії зародків пшениці.

Крім того, погіршити імунну відповідь на вакцинацію може надмірна вага, тому перед щепленням лікарі радять, нормалізувати вагу тіла.

До речі, нещодавно “NNS” писав: Вакцинація дітей в Україні – що потрібно знати, щоб не зашкодити щепленням[:]

To Top