Обережно! В АТБ виявили небезпечну випічку з ЄС

У замороженій випічці з ЄС, яка поставлялася переважно в супермаркети АТБ-Маркет, виявлені небезпечні для здоров’я людини речовини. У країнах Європи етилен оксиду заборонений, оскільки провокує розвиток онкології

Яким чином продукти харчування з забороненими компонентами виробляються в ЄС, не відомо. Але факт залишається фактом: в Україну з Румунії виробник SC La Lorrain SRL, Campia-Turzii поставляв небезпечну випічку. Одержувач – ТОВ “АТБ маркет”. Про це NNS дізнався з повідомлення на сайті TODAY.UA.

За даними Державної служби України з питань безпеки харчових продуктів і захисту споживачів, заморожені напівфабрикати вироблялися з додаванням рідких дріжджів. У них міститься ксантанова камідь, яка перевищує максимально допустимий рівень етилен оксиду.

“Оксид етилену – це біоцид, який широко використовується в країнах за межами Європейського Союзу для стерилізації харчових продуктів. Його тривале вживання може викликати рак”, – йдеться в повідомленні Держродпотребслужби.

Операторів ринку зобов’язали вилучити з продажу небезпечну продукцію з Румунії. Українським споживачам теж слід проявляти пильність, в разі виявлення в продажу випічки зазначеного виробника необхідно інформувати Держспоживслужбу.

До речі, нещодавно “NNS” писав: Будьте уважні! В Україні виявили небезпечне м’ясо

 

 

 

To Top