Якою буде погода на травневі свята та Великдень в Україні

Зовсім скоро українці будуть відзначати Великдень та відпочивати на травневі свята. У ці дні громадяни традиційно виїзджають на природу «на шашлики» або подорожують. Про те, якою буде погода в Україні на початку травня, NNS повідомляє, посилаючись на Апостроф.

В Україні погода на травневі свята 2021 не порадує особливим теплом – у деяких регіонах очікуються дощі.

За прогнозом синоптиків, 1 і 2 травня в Києві очікується мінлива хмарність, але без опадів, повітря прогріється вдень до 15 градусів вище нуля, а вночі стовпчики термометрів опустяться до 8-9 градусів тепла.

На півдні країни буде аналогічна метеоситуація, тільки 1 травня можливі дощі.

Трохи тепліше буде на сході: +16 градусів у денний час доби і 11-12 градусів тепла вночі, встановиться сонячна і малохмарна погода.

На заході і півночі України вдень буде від 15 до 16 градусів тепла вдень. 1 травня синоптики прогнозують на заході короткочасні дощі (на півночі без опадів), але вже на Великдень, 2 травня, небо на заході проясниться.

3 і 4 травня, які також будуть вихідними, по всій території країни очікується потепління.

На другий раунд вихідних – з суботи 8 травня до понеділка 10 травня – на українців чекають рясні дощі.

У Києві з 9 по 10 травня очікуються стабільні 15 градусів тепла вдень і близько 8-9 тепла в нічний час доби. Однак всі ці три дні будуть дощовими.

На півдні стовпчики термометрів покажуть від 15 до 16 градусів тепла в денний час доби, а вночі від 11 до 12 градусів з позначкою “плюс”.

Практично літні температури з 8 по 11 травня прогнозуються синоптиками на сході України.

На заході України в ці дні очікується від 14 до 15 градусів тепла вдень і близько 8 градусів з позначкою “плюс” у нічний час доби. 8 і 9 травня пройдуть короткочасні дощі, а ось 10 травня небо буде похмурим, але опадів синоптики не прогнозують.

Від 14 до 15 градусів тепла вдень очікується в північних регіонах України.

Степанов пояснив заяву про “особливий режим” на травневі свята

To Top