[:ru]Белка спрятала под капотом авто более 180 кг орехов – американец не может выиграть войну в своем дворе[:ua]Білка сховала під капотом авто понад 180 кг горіхів – американець не може виграти війну у своєму дворі[:]

[:ru]В США мужчина обнаружил под капотом своего авто почти 200 кг орехов, белка прятала их там на зиму, передает NNS, ссылаясь на Общественное радио.

Житель Гранд Форксу (Северная Дакота) в США узнал, насколько упорной и трудолюбивой может быть одна рыжая белка, когда обнаружил, что его грузовик наполнен орехами, которые она прятала там на зиму.

Как пишет Grand Forks Herald, Билл Фишер никак не может выиграть войну в своем дворе. Именно там растет черный орех, плоды с которого белка ворует и прячет в машине.

Отмечается, что мужчина обнаружил в авто 42 галлона орехов, что составляет около 185 кг (если применять для измерения галлон для сыпучих тел 1 галлон — 4,405 л). Каждый орех размером с маленький лимон.

По словам Бена, белка прячет добычу «преимущественно под капотом и в крыльях».

«Она собиралась там устроить лагерь зимой», — говорит мужчина.

Мужчина потратил несколько дней, чтобы очистить машину, но все равно продолжает находить запасы.

Кстати, недавно “NNS” писал:

самый Длинный яблочный пирог приготовили в Черкассах – зарегистрирован национальный рекорд

Названы ТОП-10 автомобилей, которые сложнее всего угнать (фото)

Врывался в чужие дома, но ничего не воровал – на Львовщине осудили необычного взломщика[:ua]У США чоловік виявив під капотом свого авто майже 200 кг горіхів, які білка ховала там на зиму, передає NNS, посилаючись на Громадське радіо.

Мешканець Гранд-Форксу (Північна Дакота) у США дізнався, наскільки наполегливою і працьовитою може бути одна руда білка, коли виявив, що його вантажівка наповнена горіхами, які вона ховала там на зиму.

Як пише Grand Forks Herald, Білл Фішер ніяк не може виграти війну у своєму дворі. Саме там росте чорний горіх, плоди з якого білка цупить і ховає у автівці.

Зазначається, що чоловік виявив у авто 42 галони горіхів, що дорівнює близько 185 кг (якщо застосовувати для вимірювання галон для сипучих тіл, 1 галон — 4,405 л). Кожен горіх розміром із маленький лимон.

За словами Бена, білка ховає здобич «переважно під капотом та в крилах».

«Вона збиралася там влаштувати табір зимою», — каже чоловік.

Чоловік витратив декілька днів, щоби очистити машину, але все одно продовжує знаходити сховки.

До речі, нещодавно “NNS” писав:

Найдовший яблучний пиріг приготували у Черкасах – зареєстровано національний рекорд

Названо ТОП-10 автомобілів, які найскладніше викрасти (фото)

Вривався у чужі будинки, але нічого не крав – на Львівщині засудили незвичайного зломщика[:]

To Top