Злочинець-іноземець переховувався на Дніпропетровщині

Як стало відомо Nikopolnews, оперативники Дніпропетровщини затримали іноземця, який скоїв тяжкий злочин у Польщі. Про це йдеться в повідомленні прес-служби ГУНП в Дніпропетровській області.

Громадянин Грузії переховувався на території України після скоєння у листопаді 2017 року озброєного пограбування сімейної пари у Польщі.

27-річний чоловік протаранив автомобіль з потерпілими, потім побив їх та забрав велику суму грошей. Після скоєння злочину чоловік виїхав за межі країни. Правоохоронні органи Польщі оголосили нападника у розшук. В подальшому стало відомо, що він переховується на території України, зокрема у Дніпропетровській області. Оперативники Департаменту карного розшуку та кримінальної поліції Дніпропетровської області встановили місцезнаходження зловмисника та затримали його у м. Кривий Ріг.

Наразі чоловіка арештували, незабаром почнеться процедура його екстрадиції до Польщі. За скоєння розбійного нападу відповідно до польського законодавства затриманому загрожує до 12 років позбавлення волі.

To Top