Зеленський анонсував всеукраїнське опитування під час виборів (відео)

Президент Володимир Зеленський закликав українців проголосувати на місцевих виборах, які пройдуть 25 жовтня, і анонсував проведення всенародного опитування в цей день. Українцям запропонують дати відповідь на 5 запитань. Що саме планують питати, наразі невідомо, – повідомляє NNS з посиланням на відеоролік, оприлюднений Зеленським.

«25 жовтня на виборчій дільниці я поставлю тобі 5 важливих запитань про те, що ми обговорюємо на вулиці, на кухні та в інтернеті, про що сперечаємось з друзями, батьками або таксистами. Про те, про що нас раніше ніколи не питали. 5 важливих питань, щоб дізнатися твою думку»,

— сказав Зеленський у відеозверненні до українців.

Він не уточнив, що саме хоче запитати в українців, але пообіцяв озвучити їх невдовзі.

Як повідомляє Телеграм-видання Политика Страны, посилаючись на власні джерела в Офісі президента, голова держави запише 5 відеороліків по кожному питанню і оприлюднить їх вже найближчим часом.

Наразі, не ясно, чи справді буде проводитись анонсоване опитування і в якому форматі. Якщо буде, то як встигнути організувати його за 12 днів і за який кошт.

Раніше ми повідомляли: Протестуючи проти політики Зеленського: В центрі Києва фронтовик влаштував самоспалення

Рекламні блоки на нашому сайті дозволяють нам бути незалежним ЗМІ, а вам – отримувати оперативну і не проплачену ніким інформацію. Переглядаючи рекламу, ви робите свій внесок у розвиток незалежної журналістики України

To Top