Як у Покрові пройшли святкові вихідні (фото)

Святкові вихідні мешканці Покрову провели весело, з користю для душі і тіла. Про це Nikopolnews дізнався з повідомлення на офіційному сайті Покровської міської ради.

Згідно інформації, отриманої  Nikopolnews, тривалі вихідні для покровчан стали по-справжньому родинними. Містяни проводили їх у найкращих великодніх традиціях, насолоджуючись погожими днями і, звичайно ж, спілкуванням.

Найулюбленіше місце відпочинку – парк Мозолевського, залишається головним центром дозвілля.

Суботній ранок тут відкривали «Спортивні бабусі», котрі розпочали весняно-літній сезон тренувань.

Команда, яка надихає своїм ентузіазмом, жагою до життя, продовжує слугувати прикладом для молоді. Поважні леді активно займаються фізкультурою, впроваджують у заняття елементи йоги, поєднують тренування зі спортивною ходою та вправами з лікувального дихання.

Заняття у парку для них – справжній релакс, бо дарують особливий заряд енергії та щире спілкування.

А от для малечі парк – це територія розваг. На вихідних молодіжна рада спільно з відділом молоді та спорту виконкому провела святковий квест.

Для дітей він став пригодницькою подорожжю, вони шукали фрагменти символу Великодня – писанки, склавши їх у єдиний пазл. Квест перетворився на веселу гру з цукерками та незабутніми емоціями.

Писанка була головною темою майстер-класу, який пройшов у міському народному історико-краєзнавчому музеї ім. М.Занудька. Його відвідали слухачі Університету третього віку, що діє при територіальному центрі.

Разом з майстринею Анною Мельничук вони опановували петриківський розпис, згадуючи традиції та звичаї великого християнського свята – Великодня, яке дарує оновлення – віру й надію.

To Top