Військові з рідної для Нікополя 93-ї бригади тренуються на базі армії США (фото)

У Німеччині на базі армії Збройних Сил США відбуваються тренування за участю 93-ї бригади, у які традиційно служить багато нікопольців. Про це Nikopolnews дізнався з повідомлення на сайті Відкритий, який посилається на прес-службу 93-ї окремої механізованої бригади.

Згідно інформації, отриманої Nikopolnews, український зведений підрозділ Збройних сил прибув на базу багатонаціонального міжвидового центру з підтримки боєготовності (Joint Multinational Readiness Center — JMRC) в місті Хоенфельс (Німеччина), де почалися багатонаціональні навчання «Combined Resolve-12».

Як повідомляє прес-служба Міноборони, в багатонаціональних навчаннях «Combined Resolve-12», які триватимуть в Баварії до 27 серпня, беруть участь понад п’ять тисяч військовослужбовців з 21 країн. Так, цього тижня розпочалася активна фаза тренувань.

Механізована рота зі складу 93 бригади Холодний Яр протягом першого дня активних тренувань здійснювала передислокацію визначеними маршрутами та «зачистку» певних районів від сил «противника». У рамках тактичного плану, військові виявляли розвідувально-диверсійні групи або дозорні підрозділи умовного противника «знищували» або спонукали їх до відступу.

Наступного дня рота зайняла оборону. Позиції та техніка була замаскована, бійці виставили спостережні пости та «секрети». Холодноярці готові до подальших дій вдень та вночі.

Відзначається, що перед відрядженням за кордон підрозділ 93 бригади Холодний Яр повернувся з району проведення операції Об’єднаних сил, де виконував бойові завдання на Донецькому напрямку поблизу Авдіївки.

цінка дій підрозділів на тренуванні проходить згідно з натовськими стандартами.

To Top