Важка втрата у рідній для нікопольців 93-тій ОМБр

Страшна звістка прийшла з фронту. В районі Авдієвської промзони загинув 31-річний воїн, який служив у рідній для нікопольців 93-й окремій механізованій бригаді. Про його загибель Nikopolnews дізнався з повідомлення на офіційній сторінці 93 ОМБр «Холодний яр».

Згідно інформації, отриманої Nikopolnews, старший солдат Ігор Наконечний (псевдо «Замок») загинув 8 лютого від ворожої кулі під час бою.

Ігор  народився 3 липня 1988 року у селі Шелудьківка, що на Харківщині. Після закінчення школи вступив до Темнівського навчального центру №100, який закінчив у 2013 році, здобувши спеціальність токаря.

Із початком російської агресії, не роздумуючи, пішов захищати українську землю. На момент початку російсько-української війни Ігор разом із дружиною мешкали у місті Волноваха Донецької області. То ж, він не просто захищав незалежність держави, а боровся і за свою власну домівку, за свою сім’ю.

У 2015 році старший солдат Наконечний воював у 54-у ОРБ, потім у 72-й ОМБр імені Чорних Запорожців, де за віддану службу отримав «Знак пошани» від Міністерства оборони України. Потім служив у 28 ОМБр.

До лав холодноярців «Замок» прийшов у 2018 році, коли бригада воювала в районі його рідної Волновахи. Сказав тоді, що хоче саме у 93-ю бригаду, бо захоплюється подвигами та відвагою її бійців.

Завжди життєрадісний та веселий, Ігор був душею компанії. Також захоплювався спортом, завжди підтримував себе у чудовій фізичній формі.

Вдома у Ігоря залишились дружина Людмила та дві донечки.

Побратими висловлюють щирі співчуття рідним Ігоря і сумують разом з ними.

Вічна пам’ять захиснику України!

To Top