Усі депутати від “Слуги народу” пройдуть курси для майбутніх парламентарів

Новообрані народні депутати від партії «Слуга народу» наступний тиждень проведуть у Трускавці, на навчальних курсах для майбутніх парламентарів. Про це Nikopolnews дізнався з повідомлення Тимофія Мілованова в Facebook, який займає пост почесного президента Київської школи економіки і першого заступника голови ради Нацбанку.

Згідно інформаціі, отриманої Nikopolnews, депутатам упродовж тижня з 8:30 до 21:30 читатимуть лекції професори Київської школи економіки та визнані на ринку праці фахівці. Також студенти опрацьовуватимуть здобуті знання в групах для того, аби закріпити їх. На день передбачено три перерви по 20 хв та час на обід та вечерю (по 1 години), але і на цей час нардепам даватимуть завдання.

«Навчання буде максимально інтенсивним, жорстким та насиченим. Саме такий формат ми напрацювали спільно з представниками партії», — пише Мілованов.

«Ми на тиждень їдемо в Трускавець, що стане місцем для цієї «Спарти». Чому Трускавець? Бо в Україні поки немає інфраструктури для масштабного навчання дорослих. Під час вибору місця для навчання ми зіштовхнулися з перешкодою: попри той факт, що Україна розвиває рекреаційну складову економіки, поки що немає комплексів, які можуть забезпечити одночасне навчання майже трьох сотень людей. Тому зупинили свій вибір на комплексі у Трускавці, де раніше проводили свої навчання великі міжнародні та українські компанії», — додає почесний президент Київської школи економіки.

Такж він додав, що Київська школа економіки має комерційний контракт з політсилою «Слуга Народу», вартість контракту буде вказана у звіті партії на сайті НАЗК.

To Top