У Марганці завершується ремонт інфекційного відділення лікарні (фото)

На стадії завершення реконструкція інфекційного відділення центральної міської лікарні в Марганці. Про це Nikopolnews дізнався з повідомлення прес-служби Дніпропетровської обласної державної адміністрації.

Згідно інформації, отриманої Nikopolnews, капітальний ремонт виконується за рахунок області. За останній рік два поверхи будівлі кардинально змінилися.

Це небо й земля! Будівля була зведена ще в 1985 році. З того часу – жодного капремонту. Дах протікав: вода цабеніла у відра, які стояли по всьому другому поверху. Води гарячої не було. На 20-30 хворих приходився один туалет. Словом, все аж кричало про ремонт,

– розказала завідуюча інфекційним відділенням Маргарита Юрченко.

Підрядники полагодили й утеплили покрівлю, замінили всі вікна і двері, установили душові, ванни, водонагрівачі та лампи для дезінфекції приміщення. Підлогу облицювали плиткою.

Залишилися зовнішні оздоблювальні роботи: дофарбувати фасад, облаштувати цоколь і рампу.

У цій «інфекціонці» доводиться частенько лежати з дитиною. Будівля була в занедбаному стані й потребувала якісного ремонту. Дякуємо всім, хто його організував. Сподіваємося, уже скоро будемо лікуватися в комфортних умовах,

– сказала місцева мешканка Наталія Никитенко. 

У відділенні – дев’ять боксів та п’ять полубоксів на 25 ліжок. Протягом року воно приймає до тисячі жителів Марганця і навколишніх населених пунктів, здебільшого дітей.

Поки тривають ремонтні роботи, дітей лікують у Нікопольській районній лікарні, дорослих – у Томаківській.

Раніше Nikopolnews повідомляв про те, що у Марганці завершують капітальний ремонт приміщення школи №7.

To Top