У Марганці відкрився ЦНАП у новому приміщенні. Тут надають 178 видів послуг

З 23 вересня широкий спектр адміністративних послуг отримуватимуть марганчани у новому зручному приміщенні Центру надання адміністративних послуг, розташованому за адресою вул. Єдності, 78. Про це Nikopolnews дізнався з повідомлення на офіційному сайті Марганецької міської ради.

Згідно інформації, отриманої Nikopolnews, приміщення, у якому тепер знаходиться ЦНАП,довгий час пустувало. Та у 2018 році, завдяки участі Марганецької міської об’єднаної територіальної громади у програмі з покращення якості адміністративних послуг «U-LEAD з Європою», з’явилася можливість отримати допомогу у модернізації ЦНАП. Протягом року, завдяки підтримці проекту депутатами Марганецької міської ради, було розроблено необхідну проектну документацію, виконано ремонтні роботи та облаштовано прилеглу територію.

Відтепер адміністративні послуги стали ще доступнішими для людей з особливими потребами.

На даний час Марганецький ЦНАП надає 178 видів послуг за принципом «єдиного вікна» та «прозорого офісу». Це значно спрощує отримання необхідних документів та дозволів а також має антикорупційне спрямування.

To Top