У Дніпрі помер 20-річний парамедик, поранений на Донбасі

Сьогодні, 15 квітня, у Дніпровській лікарні ім. Мечникова помер 20-річний парамедик Микола Волков з позивним Смурфік. Про це Nikopolnews дізнався з повідомлення засновниці батальйону Госпітальєри Яни Зінкевич.

Згідно інформації, отриманої Nikopolnews, парамедик з Маріуполя був поранений на Донбасі 10 квітня, отримавши снайперське кульове поранення в голову. Була пошкоджена велика частина мозку і кісток. Лікарі робили все можливе, щоб врятувати хлопця і сподівалися на сильний молодий організм.

У Миколи зупинялося серце, його реанімували. Але сьогодні зранку хлопець помер…

За словами Зінкевич, він знаходився в зоні бойових дій на Донбасі з липня 2018 року, а з осені того ж року був закріплений в восьмий батальйон Аратта і виконував функції добровольця-парамедика.

Він не мав медичної освіти, але за покликом душі став парамедиком та рятував життя.
Це надзвичайно щирий та одночасно мужній хлопець, який був готовий понести найбільшу ціну Свободи – життя.

Нажаль наш хоробрий Смурфік щойно помер..

Він відчайдушно боровся за життя останні дні. За нього переживали та молились тисячі людей
Дякую усім за вашу небайдужість та підтримку Смурфіка

Госпітальєр, бієць 8 батальйону Аратта, 20річний юнак з Маріуполя, цей відчайдушний хлопець з самого початку війни був небайдужий до долі України.

Кожен з нас його любив, кожен намагався уберегти.

Для ворожих снайперів немає правил, медики та парамедики для них бажані цілі.

Тому, всі хто зараз на передовій – помстіться за нашого Смурфіка, а ми і далі ризикуватимемо своїм життям щоб врятувати ваші.

Прощання зі Миколою Волковим, другом Смурфіком відбудеться в поминальному домі м. Маріуполь у середу 17 квітня 2019 року о 13:00,

 – написала Яна Зінкевич.

To Top