Термінової допомоги потребує родина АТОвця з Нікопольщини

Термінової допомоги потребує родина учасника АТО з Нікопольщини Олександра Сударєва. Про це Nikopolnews дізнався з повідомлення на сторінці ГС «Асоціація учасників бойових дій Нікопольщини».

Згідно інформації, отриманої Nikopolnews,  Сударєв Олександр Іванович, учасник бойових дій в зоні АТО у складі 3-го окремого полку СпП ім. князя Святослава Хороброго, має трьох дітей, найменшому синові 1 рік 10 місяців, опинився у скрутному становищі.

Його дружина потребує невідкладного оперативного втручання з корекції серцевої вади в м. Києві, в національному інституті серцевої-судинної хірургії імені Амосова. Юлія знаходиться на обліку у вище зазначеному закладі з 2016 року та має діагноз «Гіпертрофічна кардіоміопатія обструктивна форма. Невелика мітральна та тристулкова недостатність. СН ІІАст.,ІІ ФК.» Показана операція -Ferrazzi в умовах штучного кровообігу.

Вартість операції близько 100 000 грн. Для родини захисника України ця сума дуже велика, а часу на збір коштів майже не залишилося. У всіх небайдужих людей просять фінансової допомоги.

Довідки та висновки додаються.

Карта для допомоги Приватбанк 5168 7573 5543 1216 Сударєва Юлія Олександрівна.

тел. 066-6966804 Сударєв Олександр Іванович

To Top