Стоп шкільний терор: поліцейські в Покрові спілкувалися зі школярами (фото)

Як стало відомо Nikopolnews, у Покрові поліцейські навчають школярів протидіяти булінгу. Про це повідомляє прес-центр поліції  Дніпропетровської області.

24 вересня інспектори ювенальної превенції Покровського ВП НВП спільно з інспекторами Покровського міського сектору філії Державної установи «Центр пробації» провели виховний захід з учнями загальноосвітньої  школи № 6 м. Покров на тему «Протидія булінгу, розв’язання проблем та конфліктів».

Основними темами обговорення стали запобігання та попередження випадкам цькування. Ці теми були знайомими школярам та викликали бурхливе обговорення. 

Підлітки жваво долучились до обговорення проблеми булінгу,  розглядали шляхи виходу із складних ситуацій, надавали один одному поради, як уникнути конфлікту.

Поліцейські розповіли дітям, що у будь якій складній ситуації не треба залишатися сам на сам, а необхідно звернутися за порадою до рідних, педагога, поліцейського, до знайомої людини, з якою склалися довірливі відносини або на безкоштовну дитячу гарячу лінію.

Також правоохоронці нагадали учням про правову відповідальність за вчинення кримінальних та адміністративних правопорушень. 

To Top