Серед 50 кращих вчителів світу двоє українців!

Світова премія Global Teacher Prize, яку називають «нобелівкою для вчителів», назвала 50 найкращих педагогів світу і серед них — два українця! Про це NNS повідомляє з посиланням на журналістку та блогерку Ярославу Гресь.

«Нарешті починаємо день з надзвичайно хороших новин! Світова премія Global Teacher Prize, яку називають “Нобелівкою для вчителів” назвала 50 найкращих педагогів світу і серед них — два українця! Їх обрали з-понад 36 тисяч учасників з усіх куточків планети», – написала Ярослава Гресь.

Зазначається, що до топ-50 увійшла Наталя Гладких — київська вчителька-дефектолог, яка майже 10 років працює з дітьми з інвалідністю. У 2017-му вона увійшла до топ-5 вчителів України на першій Global Teacher Prize Ukraine.

Також до 50 найкращих педагогів увійшов Олександр Жук — вчитель інформатики із Запоріжжя, який вивчив жестову мову, щоб навчати дітей з порушеннями слуху. У 2018 році він переміг в Global Teacher Prize Ukraine.

Global Teacher Prize – це світова щорічна премія вчителів, які зробили видатний внесок у професію. Премію засновано фондом Varkey GEMS Foundation (ОАЕ) у 2014 році, щоб підкреслити важливість педагогів в усьому світі і що їхні зусилля варті того, аби бути визнаними на найвищому рівні.

To Top