У світі зафіксовано рекордну кількість нових випадків COVID-19 за добу – ВООЗ

Всесвітня організація охорони здоров’я (ВООЗ) зафіксувала найбільшу кількість виявлених випадків захворювання на коронавірусну хворобу COVID-19 за добу, більшість нових випадків виявили у країнах Північної і Південної Америки, передає УНН із посиланням на BBC, інформує NNS.

Так, ВООЗ заявила, що за останні 24 години було зареєстровано більше 183 тисяч нових випадків. Велика частина – понад 50 тисяч – у Бразилії, за якою слідують США і Індія.

Кількість підтверджених випадків частково є відображенням збільшення кількості тестувань у всьому світі.

Згідно з даними Центру системних досліджень і інжинірингу при Університеті Джонса Хопкінса (США), за станом на ранок понеділка загальна кількість померлих від інфекції, викликаної новим коронавірусом SARS-CoV-2, у світі складає 467 671 особа. У свою чергу, одужали 4 418 922 особи.

За даними Центру громадського здоров’я, станом на 22 червня в Україні підтверджено 37 241 випадкок COVID-19, з них 16 642 одужали, 1012 померли. Протягом останньої доби лабораторно підтверджено 681 випадок.

Рекламні блоки на нашому сайті дозволяють нам бути незалежним ЗМІ, а вам – отримувати оперативну і не проплачену ніким інформацію. Переглядаючи рекламу, ви робите свій внесок у розвиток незалежної журналістики України

To Top