У мережу злили базу з даними мільйонів користувачів Telegram

Дані декількох мільйонів користувачів месенджера Telegram злили у мережу. Про це пише видання Код Дурова, передає Главком, інформує NNS.

База, що займає приблизно 900 Мбайт, виявилася на одному з форумів даркнету. Вона дозволяє дізнатися номери телефонів по ніках користувачів і містить унікальні ідентифікатори користувачів месенджера. В даний час невідома точна кількість користувачів, чиї дані виявилися у зловмисників.

«Такі бази (…) збираються через зловживання вбудованою функцією імпорту контактів при реєстрації користувача. На жаль, жоден сервіс, що дозволяє користувачам спілкуватися з контактами зі своєї телефонної книги, не може повністю виключити подібний перебір», – прокоментували в пресслужбі месенджера.

Крім того, представники компанії додали, що заходи, вжиті в 2019 році, дозволили користувачам більше не «світити» свій номер.

Також зазначається, що близько 70% акаунтів в злитій базі належать користувачам з Ірану, решта – з Росії. Проте більшість з акаунтів (не менше 60%) вже неактуальні, запевнили в компанії.

«Це може говорити про те, що в минулому році нам вдалося значно знизити масштаб і швидкість такого роду зловживань», – повідомили в пресслужбі.

Рекламні блоки на нашому сайті дозволяють нам бути незалежним ЗМІ, а вам – отримувати оперативну і не проплачену ніким інформацію. Переглядаючи рекламу, ви робите свій внесок у розвиток незалежної журналістики України

To Top