Амністія не буде загальною – віце-прем’єр Резніков про звільнення Донбасу

Уряд України розробляє пакет законопроектів про перехідний період, куди увійдуть також закони про перехідне правосуддя (амністію), передає РБК-Україна, інформує NNS.

При цьому амністія не буде загальною. Про це в ефірі “Україна 24” заявив віце-прем’єр-міністр з питань реінтеграції Олексій Резніков.

За його словами, під амністію не потраплять вбивці і зрадники, які вчинили військові злочини та геноцид проти людства.

“Їм краще дійсно бігти, тому що вони понесуть покарання повністю, не тільки у відповідності з українськими законами, але й до всіх міжнародних конвенцій”,

— сказав Резніков.

Він додав, що амністія постійно застосовується в світі і її не потрібно боятися.

“Ми вивчаємо 260 конфліктів на планеті Земля, які відбувалися. І кожен раз амністію офіційний уряд застосовує. Але звичайно вона не стосується військових злочинців, мародерів, психопатів і так далі”,

— повідомив віце-прем’єр.

Читайте ще: Кулеба пояснив Лаврову, чому Росія є стороною конфлікту на Донбасі

Нагадаємо, раніше заступник голови української делегації в Тристоронньої контактної групи Вітольд Фокін заявив про необхідність оголосити загальну амністію. Без цього, за його словами, неможливо буде досягти миру на Донбасі.

Також, як пише РБК-Україна, питання про введення миротворців ООН на Донбасі поки що відкладено, але не знято з порядку денного українського уряду.

To Top