Рідна для нікопольців 93 бригада втратила двох бійців на фронті

Страшна звістка прилетіла з фронту. Важких втрат зазнала 93 окрема механізована бригада, в якій традиційно служить багато нікопольців та представників інших куточків Дніпропетровщини. Один за одним загинули двоє бійців. Про це Nikopolnews дізнався з повідомлення на офіційній сторінці 93 ОМБр

Згідно інформації, отриманої Nikopolnews, 20 березня обірвалось життя 34-річного Сергія Валаха з Дніпра на псевдо «Борода».

Того вечора екіпаж бойової машини старшого солдата Валаха відправився придушити вогонь знахабнілого ворога. Дорогою бойова машина наїхала на міну. Борода прийняв на себе головний удар від вибуху внаслідок якого отримав тотальні опіки четвертого ступеня не сумісні з життям. Двоє інших членів екіпажу лишилися живі, проте, на жаль, отримали опіки різного ступеню тяжкості,

– повідомляють у бригаді.

Вдома у Сергія лишились батько, 15-річний син та вагітна дівчина.

Побратими пишуть, що Сергій був воїном першої хвилі.

21 березня у бою з російськими окупантами загинув солдат Максим Сирін на псевдо «Шалений». Трагедія сталася вчора ввечері. Між холодноярцями та російськими окупантами зав’язався стрілецький бій, у якому Максима і дістала ворожа куля. Наскрізне поранення голови не лишило Шаленому жодних шансів, життя воїна обірвалось на полі бою.

Максимові було 36 років, він народився у Станиці Луганській.

У загиблого залишилися батьки, дружина Юлія і двоє дітей.

Холодноярці висловлюють щирі співчуття родичам, коханим та друзям полеглих воїнів. Ваша втрата для нас є такою ж болісною та непоправною.

Смерті побратимів не залишаться без відповіді, і ми змусимо окупантів на довго запам’ятати наших полеглих хлопців, –

пишуть побратими.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли, що 17 березня на Донбасі загинув 28-річний воїн з Дніпропетровщини. Загибель Сергія Валаха стала другою втратою за тиждень для нашої області.

To Top