Провокації з боку ФСБ Росії зафіксовані в Азовському морі

Як стало відомо Nikopolnews, в Азовському морі поблизу Маріуполя протягом двох діб зафіксовано систематичні підсвічення катерів морської охорони ДПСУ зеленим променем. По це повідомляє прес-служба штабу ООС. 

«Упродовж двох діб, приблизно в однакові часові періоди, після 21.00, в Маріупольському районі Азовського моря тактичні групи катерів Маріупольського загону морської охорони зі складу Об’єднаних сил спостерігають незвичне явище. З напрямку, де розпізнаний один з кораблів Берегової охорони ФСБ РФ, що тримається на певній відстані, з настанням темряви, відбувається освітлення катерів Морської охорони Держприкордонслужби України променем зеленого кольору. Так звані сеанси освітлення тривають по декілька хвилин», — йдеться в повідомленні.

Також повідомляється, що шкоди здоров’ю екіпажів та виходу з ладу технічних засобів після впливу променя не зафіксовано.

«Однак, беручи до уваги, що подібні явища мали місце на лінії розмежування на суходолі, вжито відповідних заходів із захисту життя та здоров’я персоналу. За даним фактом повідомлено територіальні підрозділи військової прокуратури, Національної поліції та СБУ», – додали в прес-службі ООС.

To Top