Кортеж Зеленського врізався в автобус з дітьми в Запорізькій області (ФОТО)

Авто з кортежу президента Володимира Зеленського потрапило в ДТП під час повернення з відрядження до місця постійної дислокації у Києві. Про це Nikopolnews дзнався з повідомлення прес-центру Управління державної охорони України.

Згідно інформації, отриманої Nikopolnews, 14 липня, мікроавтобус Volkswagen Transporter, на якому особовий склад Управління державної охорони України повертався з відрядження до місця постійної дислокації у Києві, потрапив у ДТП. Жертв немає. Наразі на місці ДТП працюють правоохоронні органи. Автомобіля Президента України серед машин, які потрапили в ДТП, не було. Крім мікроавтобуса, в ДТП потрапило ще два автомобілі, які рухались в попутному напрямку.

Про причини аварії інформації немає.

Одночасно на сайті «Это Запорожье» в Instagram пишуть: «Між Василівкою і Мелітополем колона, що перевозить дітей потрапила в ДТП. Причина, олені обганяють колону. Усі живі».

Також зазначається, що винуватцями автопригоди став саме мікроавтобус Volkswagen Transporter та два позашляховики, які його супроводжували.

Офіційні повідомлення про аварію у прес-службі глави держави та обласного управління Національної поліції на момент публікації новини були відсутні на сайтах цих відомств.

За нашою інформацією, в автобусі були діти з Кривого Рогу. Вони поверталися додому з літнього відпочинку.

To Top