ГПУ відкрила провадження через телеміст NewsOne за статтею про держзраду

Генеральна прокуратура відкрила кримінальну справу стосовно українського телеканалу NewsOne за статтею про держзраду за організацію телемосту з російським каналом і готує арешт активів. Про це Nikopolnews дізнався з повідомлення генпрокурора Юрія Луценко.

Згідно інформації, отриманої Nikopolnews, фігурантів справи викликано на допит.

У зв'язку з намірами телеканалу NewsOne провести спільний телеміст з російським підсанкційним каналом, Генпрокуратура зареєструвала сьогодні провадження про замах на вчинення державної зради шляхом надання інформаційної підтримки підривній діяльності проти України,

— написав Луценко.

Він також додав, що на допит викликані ведучий і генеральний продюсер NewsOne Василь Голованов, а також власник каналу та депутат від партії «Опозиційний блок» Тарас Козак.

Готується подання до суду про арешт активів,

— написав генпрокурор.

Крім того, стало відомо, що СБУ та ГПУ здобуто інформацію про те, що одна й та ж фізична особа є керівником кіпрських юридичних кампаній – бенефіціарних власників українського телеканалу NewsOne та російського ПАТ «Промсвязьбанк», який є уповноваженим банком для фінансування та обслуговування державного оборонного замовлення країни-агресора.

Ця інформація є остаточною для скликання РНБОУ і введення санкцій проти пов‘язаного з тероризмом телеканалу.

Санкції зокрема передбачають анулювання ліцензій,заборону користування радіочастотним ресурсом України і припинення надання телекомунікаційних послуг і використання телекомунікаційних мереж загального користування,

– зауважив Юрій Луценко.

To Top