Депутати попередньо підтримали відставку Гончарука

Профільний комітет Верховної Ради підтримав постанову про припинення повноважень і про відставку Прем’єр-міністра України Олексія Гончарука, яка тягне за собою і відставку уряду. Про це NNS повідомляє з посиланням на УНН, який, в свою чергу, посилається на депутата від фракції «Слуга народу» Олександра Качура.

“Зараз ми тільки що підписали постанову з членами комітету про припинення повноважень і про відставку Прем’єр-міністра. Відставка Прем’єр-міністра тягне за собою відставку всього уряду”, — повідомив Качура в кулуарах ВР,

Нагадаємо, що сьогодні, 4 березня, Верховна Рада збереться на позачергове засідання. Заплановане воно на 16 годину.

Також нагадаємо, очікується, що на цьому засіданні буде розглянуте питання відставки Прем’єр-міністра та уряду, а також призначення нового прем’єр-міністра та міністрів. Основним кандидатом на посаду очільника нового складу Кабміну є чинний віце-прем’єр-міністр Денис Шмигаль. Наразі точний склад майбутнього уряду невідомий, однак народний депутат з фракції «Слуга народу» Олександр Дубінський, повідомив окремі прізвища тих міністрів, якій ймовірно збережуть свої посади. Ми писали про це ТУТ.

На даний момент вже оприлюднено заяву Гончарука про відставку.

To Top