Відомий український синоптик Наталка Діденко на своїй персональній сторінці у соцмережі Facebook повідомила, що віз завтра, 1 серпня, погодні умови у нашій країні стануть значно комфортнішими, очікується спад спеки, вітер вщухне, а опадів поменшає, інформує replyua. За словами синоптика, на початку останнього місяця літа температура повітря дещо знизиться.

«Протягом дня в четвер в Україні передбачається 22-26 градусів, на Чернігівщині, в Харківській і Сумській областях – 17-22 градуси, лише на півдні та на Закарпатті тепліше – 25-29 градусів. Дощів 1 серпня майже не буде, трохи в Карпатах і навколо, і також збільшиться хмарність з вологістю на півночі України. І все. Багато сонця», – написала Діденко.

Щодо столиці нашої держави Києва, то там серпень розпочнеться зі свіжої погоди: завтра очікується 20-22 градуси, дощ буде чергуватися з сонцем. «Поривчастий вітер, який спостерігається сьогодні, вщухне, після чого несуттєве потепління до 25 градусів, яке буде чергуватися з невеликими похолоданнями до 22 градусів», - додала синоптик. Повідомляє replyua.net

Автор: Администратор
×

Поширюючи у соцмережах,
ви допомогаєте нам!

Догори