112 n

Весы
Рыбы
Близнецы
Козерог
Стрелец
Скорпион
Лев
Рак
Телец
Водолей
Овен
Дева
02 декабря 2017 Автор

Нікополь підвищить свій рейтинг у сфері використання публічних коштів

Керівників нікопольських ОСББ та громадських організацій, які мають відношення до сфери використання бюджетних коштів, попросили зареєструватися на порталі e-data.gov.ua.

- Поки що цей ресурс працює у тестовому режимі. І тому суб’єкти – одержувачі бюджетних коштів не несуть адміністративної відповідальності за відсутність такої реєстрації, - повідомила заступник мера з фінансових питань Олена Давидко.

– Але вже зараз на рівні країни Міністерство фінансів проводить національний конкурс міст «e-Data Рейтинг». Головним його завданням є сприяння відкритості та прозорості використання бюджетних коштів на місцевому рівні. Отож, чим більша кількість їх одержувачів і розпорядників буде зареєстрована на порталі, тим вище місце у конкурсі займе місто.

Нещодавно пройшла інформація, що Нікополь опинився на 393 місці серед 470 міст України. Олена Давидко пояснює це тим, що у нас зареєстровано дуже багато організацій, причому деякі з них знаходяться у стані ліквідації чи й зовсім вже закриті.

- Якщо порівнювати з тим же Покровом, то там зареєстровано у декілька разів менше організацій. Тому їм, звичайно, швидше зареєструватися і на порталі, - пояснила Олена Давидко. – У Нікополі основні розпорядники бюджетних коштів вже давно на порталі. Залишилися лише ті організації, які співпрацюють з бюджетом, образно кажучи, раз на рік. Це ті ж ОСББ та деякі ГО. Але, якщо треба підвищити наші бали серед інших міст, ми, звичайно, попрацюємо, аби кожне нікопольське ОСББ з’явилося на e-data.gov.ua.

vnimanie Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.
Алёна Зинченко

Автор:

Я не скандальная, просто меня не понимают иногда :)

art

Оставить комментарий

Загрузка...

Загрузка...

Загрузка...
Загрузка...

ИНСТАГРАМ

besplatka

Погода в Никополе

Погода
Погода в Никополе

влажность:

давление:

ветер:

Права и условия

Все права защищены!
Все права на статьи, изображения, и другие материалы "ГОВОРЯЩЕГО НИКОПОЛЯ" и охраняются законом Украины «Про авторське право і суміжні права».


При использовании материалов ссылка на сайт обязательна!

Контакты

Адрес редакции:
Украина, Днепропетровская обл., Никополь

Телефон: +38(095) 325-96-00

E-mail: nikopol.net@ukr.net

Сайт: http://nikopolnews.net