Весы
Рыбы
Близнецы
Козерог
Стрелец
Скорпион
Лев
Рак
Телец
Водолей
Овен
Дева
29 марта 2017 Автор

“АгроКУБ” стартував на Дніпропетровщині

В березні у Дніпропетровському регіоні стартувала адаптована під потреби клієнтів малого та середнього агробізнесу програма кредитування “АгроКУБ”.

Як повідомляє прес-офіс Дніпропетровського РУ ПриватБанка, першим аграрієм регіону, який отримав фінансування за найбільш прийнятними умовами, стала фермер з П’ятихатського району Ірина Кожа. 

Загрузка...

За її словами на отримані кошти вона запланувала придбати добрива та насіння. Аби не вилучати з господарства такі потрібні в посівну кампанію кошти, звернулася за позикою у 100 тис. гривень до ПриватБанку.

“Ми пропонуємо аграріям регіону оформити всі необхідні документи з мінімальними затратами часу. Крім того, погасити кредит можно з майбутнього урожаю, а не хвилюватись, де терміново брати гроші. До того ж, відсотки за кредитом знижено до 2% на місяць, а максимальну суму кредиту “КУБ” збільшено до 0,5 млн гривень, - повідомила керівник напрямку Дніпропетровської філії ПриватБанку Ілона Фесюн. - Сьогодні за позикою звернулись та отримали її вже 6 фермерів П’ятихатського та Томаківського районів області”.

За даними прес-офісу, ПриватБанк кредитує аграріїв з адаптованими під їх діяльність графіками погашень, пропонуючи фермерським господарствам сезонні “кредитні канікули”. Зокрема, клієнти ПриватБанку можуть перші 6 місяців виплачувати тільки відсотки, решту 6 місяців – суму боргу з відсотками рівними частинами. Співпраця з місцевою владою забезпечує компенсацію відсотків за користування кредитами з коштів місцевих бюджетів. Таким кредитом можуть скористатися як юридичні особи, так і приватні підприємці. Оновлені умови кредитування діють за стандартними кредитами “КУБ”. Щоб отримати кошти, потрібно заповнити заявку на сайті проекту kub.pb.ua.

В першому кварталі поточного року 330 підприємців Дніпропетровського регіона отримали допомогу від ПриватБанка та можливість розвитку та розширення свого бізнеса через сервіс “КУБ”.

ПриватБанк - Банк для тих, хто любить Україну.

 

 

vnimanie Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

art

Оставить комментарий

Загрузка...
Загрузка...

Загрузка...
Загрузка...

ИНСТАГРАМ

Погода в Никополе

Погода
Погода в Никополе

влажность:

давление:

ветер:

Права и условия

Все права защищены!
Все права на статьи, изображения, и другие материалы "ГОВОРЯЩЕГО НИКОПОЛЯ" и охраняются законом Украины «Про авторське право і суміжні права».


При использовании материалов ссылка на сайт обязательна!

Контакты

Адрес редакции:
Украина, Днепропетровская обл., Никополь

Телефон: +38(095) 325-96-00

E-mail: nikopol.net@ukr.net

Сайт: http://nikopolnews.net