Весы
Рыбы
Близнецы
Козерог
Стрелец
Скорпион
Лев
Рак
Телец
Водолей
Овен
Дева
06 мая 2017 Автор

Нікополь: Смачненькі родзинки обласного конкурсу-фестивалю «Козацькими шляхами»

 Українська пісня. Від маминої колискової і батьківського порогу, вона, розливаючись срібними дзвіночками довкола, супроводжує нас на довгій життєвій ниві. Якщо вірити повір’ю, Бог, роздаючи кожному народові свій талант, нагородив українців співучістю. Та нам притаманна ще одна риса – гостинність, тому в оселях завжди лунають співанки і повно гостей.

Загрузка...

 В славетній козацькій столиці існує гарна традиція – проведення конкурсу-фестивалю мистецтв «Козацькими шляхами», на який поспішають не лише місцеві аматори, а й ближні сусіди. Тож минулої суботи на ХІІІ фестиваль до культурно-дозвіллєвого центру знову завітали вокальні ансамблі, хори, фольклорні гурти, танцювальні колективи і навіть оркестр народних інструментів. За чотири години з його сцени глядачам подарували свою майстерність  більш ніж 300 учасників Запорізької, Херсонської та Дніпропетровської областей.   

В неділю продовження свята вперше відбулося на Європейській площі і розпочалося воно виступом молоді міста в рамках історико-патріотичного фестивалю «Богдан Хмельницький – народження держави». Спочатку піднесений настрій створили і підтримували вихованці Будинку дитячої та юнацької творчості – улюбленці публіки зразковий вокальний ансамбль «РинСен» та ансамбль народного танцю «Слов’яни», маленькі співаки із середньої школи № 13 «Справжні дівчата» та «Хлопці на всі 100», театр танцю «Амадеус» та ансамбль сучасного танцю «Екшн». Нікопольцям є ким пишатися і кому аплодувати.

А тим часом підхопити естафету були вже готові учасники, призери та переможці конкурсу-фестивалю мистецтв «Козацькими шляхами», і невдовзі у повітрі закружляв віночок із фольклорних, народних, авторських пісень, який майстерно переплітався з виром запальних танців.

Але як би не веселилися гості та господарі, конкурс все ж таки залишається конкурсом, на якому присутня інтрига – «ХТО?». Дізнатися про саме цікаве ви зможете при перегляді відеоролика, а я наразі хочу лише трішки привідкрити завісу – Гран-Прі отримав Український самодіяльний хор «Чорнобривець» ПК «Ювілейний» міста Зеленодольська.

Фестиваль закінчився великим звітним концертом  колективів-зірок рідного міста – народного ансамблю танцю «Радість» та народного фольклорного гурту «Микитин Ріг».


vnimanie Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.
Людмила Мищенко

Автор:

Как мне отучить моего мужа регулярно принимать пищу и надевать чистые рубашки? Это очень мешает моему творчеству!!! Помогите, кто чем может!!!

art

Оставить комментарий

Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...

ИНСТАГРАМ

Погода в Никополе

Погода
Погода в Никополе

влажность:

давление:

ветер:

Права и условия

Все права защищены!
Все права на статьи, изображения, и другие материалы "ГОВОРЯЩЕГО НИКОПОЛЯ" и охраняются законом Украины «Про авторське право і суміжні права».


При использовании материалов ссылка на сайт обязательна!

Контакты

Адрес редакции:
Украина, Днепропетровская обл., Никополь

Телефон: +38(095) 325-96-00

E-mail: nikopol.net@ukr.net

Сайт: http://nikopolnews.net