Администратор

06 октября 2018 Автор:

Парубій пояснив, чому досі не перейменували Дніпропетровську область

Як повідомляв раніше Nikopolnews, на кінець тижня, що минув, в Раді планувався розгляд законопроектів про перейменування Дніпропетровської та Кіровоградської областей. Але його не відбулося.

Інформацію про причини цього Nikopolnews знайшов на сайті Верховної Ради.

«Не всі фракції ще прийняли остаточне рішення про підтримку цих законопроектів, - сказав А.Парубій. - Для мене надзвичайно важливо, щоб коли ці питання розглядали в залі, у нас гарантовано було 226 голосів». «Я переконаний, що ці назви слід змінити, і я готовий ще тиждень почекати, щоб фракції визначилися»,  - наголосив Голова Парламенту.

При цьому Андрій Парубій зазначив, що питання перейменування областей не відкладено - наразі триває пошук необхідних 226 голосів для направлення відповідних законопроектів до Конституційного суду, та висловив упевненість, що в найближчі тижні такі голоси буде знайдено.

Голова Верховної Ради повідомив, що з цього питання в кількох фракціях тривають дискусії.

«Деякі депутати вважають, що перейменування Дніпропетровської  області має бути на Дніпровську. У законопроекті  - на Січеславську. Було б нерозумно, якби ми в дискусії між Дніпровською і Січеславською не ухвалили рішення зовсім», - сказав А.Парубій, зауваживши при цьому, що у Верховній Раді не зареєстровано законопроекту про перейменування Дніпропетровської області на Дніпровську.

«Тому навіть якби ми в залі знайшли компроміс під Дніпровську область - немає такої законодавчої пропозиції», - пояснив він.

Водночас дискусії щодо перейменування Кіровоградської області на Кропивницьку, за словами А. Парубія, містять менше розбіжностей у позиціях сесійного залу.

 

vnimanie Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Доска объявлений

besplatka

Загрузка...

Погода в Никополе

Погода
Погода в Никополе

влажность:

давление:

ветер:

Права и условия

Все права защищены!
Все права на статьи, изображения, и другие материалы "ГОВОРЯЩЕГО НИКОПОЛЯ" и охраняются законом Украины «Про авторське право і суміжні права».


При использовании материалов ссылка на сайт обязательна!

Контакты

Адрес редакции:
Украина, Днепропетровская обл., Никополь

Телефон: +38(095) 325-96-00

E-mail: nikopol.net@ukr.net

Сайт: http://nikopolnews.net