Завантажте мобільний додаток сайту

Як повідомляв раніше NikopolNews , у Нікополі другий день поспіль фіксують підвищений рівень шкідливого пилу у повітрі. Аналогічна ситуація склалася і у деяких інших населених пунктах Дніпропетровщини, зокрема – в обласному центрі.

Згідно інформації, отриманої NikopolNews на сайті Дніпропетровської обласної ради, 18 листопада особлива концентрація пилу зафіксована у Дніпрі в районі проспекту Свободи. Показники знаходяться у червоному секторі і є граничними за шкалою вимірювання. 

Новости Никополя. Новости Марганца. Новости Покрова. Никополь. Марганец. Покров. Новини Нікополя. Новини Покрова. Новини Марганця.

Трохи меншими є показники у Жовтих Водах.

Про Нікополь у повідомленні не згадується, хоча показники тут сьогодні фіксувалися навіть гірші.

«Більшу частину захворювань органів дихання і серцево-судинної системи пов’язують саме з викидами дрібнодисперсного пилу. Його концентрація в атмосфері підвищується під час туману — надмірна вологість не дає пилу розсіюватися і зв’язує її частки. А відсутність вітру погіршує ситуацію. Можуть загостритися хронічні і з’явитися нові захворювання. Тому рекомендую утримуватися від прогулянок в тумані і без потреби не відкривати вікна», — повідомляє заступник директора Центру екомоніторингу та депутат облради Олексій Ангурець.

Никополь, Нікополь, Марганец, Марганець, Покров

×

Поширюючи у соцмережах, ви допомогаєте нам!