Завантажте мобільний додаток сайту

Станом на 1 липня клієнти ТОВ «Дніпропетровськгаз Збут» заборгували за спожитий газ 2,7 млрд гривень. Це в 1,3 рази більше, ніж рік тому. Про це Nikopolnews дізнався з повідомлення на офіційному сайті компанії.

Новости Никополя. Новости Марганца. Новости Покрова. Никополь. Марганец. Покров. Новини Нікополя. Новини Покрова. Новини Марганця.

Згідно інформації, отриманої Nikopolnews, неплатежі за газ мешканців Дніпропетровщини зросли через подорожчання газу в опалювальному періоді, а також скорочення кількості субсидіантів.

В останій  опалювальний період  державну допомогу на сплату видатків за газ в Дніпропетровській області отримували  20% клієнтів «Дніпропетровськгаз Збуту». Це в 2 рази меньше, ніж в попередньому опалювальному періоді – тоді субсидію отримували 42%. Таке скорочення сталось через суворіші правила отримання держдопомоги, оскільки уряд посилив вимоги до надання субсидій. На додачу, з осені 2018 року та впродовж всього опалювального періоду ціна газу була найвищою – 8,55 грн за куб.м.

У разі наявності непогашеної заборгованості постачання газу буде припинено. І перший крок до цього – це письмові повідомлення боржникам, які надсилає  "Дніпропетровськгаз Збут".

Ми продовжуємо активну роботу зі споживачами-боржниками. З початку року компанія розіслала майже 115 тис письмових повідомлень клієнтам-боржникам про припинення постачання газу. В порівнянні з 2018 роком ця цифра зросла вдвічі. В разі непогашення боргу після отримання повідомлення — ТОВ "Дніпропетровськгаз Збут" припиняє постачання, ініціює відключення і стягує борг в судовому порядку,

- зазначила директор ТОВ «Дніпропетровськгаз Збут» Тетяна Соболь.

Накопичення боргів і несвоєчасні розрахунки ставлять під загрозу стабільне постачання газу для споживачів Дніпропетровщини. Через низький рівень розрахунків ТОВ «Дніпропетровськгаз збут» не має можливості своєчасно розрахуватися з державним постачальником - НАК «Нафтогаз України» - за спожитий населенням газ.

У разі виникнення труднощів з погашенням заборгованості компанія радить споживачам не погіршувати ситуацію та звернутись до ТОВ "Дніпропетровськгаз Збут" із заявою про складання графіка погашення заборгованості або до органів соцзахисту за наданням субсидії. Для реструктуризації боргу клієнт повинен надати ТОВ "Дніпропетровськгаз Збут" довідки, що підтверджують неплатоспроможність, але остаточне рішення про надання реструктуризації прийматиме ТОВ "Дніпропетровськгаз Збут".

Нагадаємо, раніше ми повідомляли про те, що у Нікополі за борги абонентам вимикатимуть воду.

Никополь, Нікополь, Марганец, Марганець, Покров

×

Поширюючи у соцмережах,
ви допомогаєте нам!