Завантажте мобільний додаток сайту

Мешканці Дніпропетровської області отримають письмові попередження від ДТЕК Дніпровські електромережі про борги минулих років. Про це NikopolNews дізнався з повідомлення на офіційному сайті компанії.

Згідно інформації, отриманої Nikopolnews, ДТЕК Дніпровські електромережі розіслав мешканцям Дніпропетровської області попередження про несплачені рахунки за електроенергію. У найближчі дні їх поштою отримають 219 тисяч клієнтів компанії. В них нагадають про борги, які виникли ще у 2018 році. Таким чином компанія намагається не допустити відключення боржників від мережі, яке за законом має відбуватися у разі несплати.

Мешканці Дніпропетровської області заборгували компанії за світло 155 мільйонів гривень. Цей борг у клієнтів з’явився, коли компанія поєднувала функцію оператора системи розподілу та постачальника електричної енергії (продавця) – тобто до 31 грудня 2018 року.

Новости Никополя. Новости Марганца. Новости Покрова. Никополь. Марганец. Покров. Новини Нікополя. Новини Покрова. Новини Марганця.

З початку 2019 року, тобто з моменту старту реформи ринку електроенергії, продавати електрику мешканцям області почала компанія-постачальник універсальних послуг. Тому у квитанціях за січень 2019 року вже значилась нульова сума заборгованості. Це багатьох могло дезорієнтувати, і клієнти могли забути сплатили попередній компанії-постачальнику ДТЕК Дніпровські електромережі за спожиті у 2018 році кіловати.

«Розсилаючи листи-попередження, ми насамперед намагаємось уберегти жителів області від можливих відключень. 78% боржників винні нам менше 500 грн. Незважаючи на це, закон прямо вимагає від нас відключати такого клієнта. Навіть за такий зовсім невеликий, на перший погляд, борг. Повторне приєднання, окрім сплати заборгованості, додатково коштуватиме від 150 до 500 гривень. Тому ми просимо наших клієнтів відповідально поставитись до отриманих листів та сплатити за спожите рік тому світло», – прокоментував Юрій Паршин, комерційний директор ДТЕК Дніпровські електромережі.

Листи, які отримають мешканці області, міститимуть інформацію про суму боргу та реквізити рахунку, за яким її слід погасити. А також інформуватимуть клієнтів про те, що, у разі несплати можливе відключення від електроенергії. Приклад повідомлення додається.

Дізнатися, чи є у вас несплачені квитанції та сплатити, також можливо:

  • В особистому кабінеті ДТЕК Дніпровські електромережі.
  • За телефонами контакт-центру: +38 (056/066/067) 790-99-00
  • На офіційній сторінці ДТЕК Дніпровські електромережі у Facebook, написавши в особисті повідомлення.

Никополь, Нікополь, Марганец, Марганець, Покров

×

Поширюючи у соцмережах,
ви допомогаєте нам!