10 листопада на Донбасі загинув ще один хлопець з Дніпропетровщини – Роман Селіхов. Про це Nikopolnews дізнався з повідомлення  представника Прес-центру Об’єднаних сил Міністерства оборони України. Всього в той день наша Батьківщина втратила двох синів…
Згідно інформації, отриманої Nikopolnews, Роман мешкав у Перещепиному (быля Новомосковська).  На Донбас пішов добровольцем – захищав Україну з перших днів війни.
Неодноразово брав участь в безпосередніх зіткненнях з окупаційними військами. Взяв у полон  декількох військових регулярної російської армії.
10 листопада на віддалені близько 700 метрів від наших позицій ворог привів у дію радіокерований фугас, внаслідок чого Юрій Олійник та Роман Селіхов загинули на місці, ще двоє бійців групи отримали поранення.
Старший сержант Роман Селіхов до останнього виконував свій обов’язок. На  небезпечне завдання пішов особисто, щоб не наражати на небезпеку своїх підлеглих. Його вчинок завжди буде прикладом непохитної мужності та героїзму.  Роман Селіхов представлений командуванням Об’єднаних сил до державної нагороди посмертно.

Автор: Администратор
×

Поширюючи у соцмережах,
ви допомогаєте нам!

Догори