Nikopolnews продовжує знайомити читачів з життям рідної для нікопольців та інших мешканців Дніпропетровської області 93-ї Окремої механізованої бригади «Холодний Яр».

Новости Никополя. Новости Марганца. Новости Покрова. Никополь. Марганец. Покров. Новини Нікополя. Новини Покрова. Новини Марганця.

На цей раз розкажемо про одного з воїнів бригади, чия особистість безумовно заслуговує на увагу. Інформацію про цього вусатого чолов’ягу Nikopolnews знайшов на офіційній сторінці 93-ї ОМБр.

Отже, його звуть Володимиром Шевченко. Він з Черкащини. І перше, що спадає на думку, тим хто його бачить: «Викапаний Кобзар!»

Повідомляється, що у мирному житті Володимир брав участь у конкурсі двійників Тараса Григоровича, який проводили Брати Капранови. І став його переможцем!

Зараз побратими називають товариша Тарасом. А він розповідає:

Знайомі запропонували поїхати у Київ на конкурс. Проти мене виступав артист, який постійно грав ролі Шевченка, але я все одно посів перше місце. Мені накладали грим, клеїли штучні вуса. Після тієї події я вирішив відпустити власні. Потім я грав Шевченка у Черкаській філармонії. Мав виступати у Києві, але почався Майдан і війна…

У Збройні Сили хотів піти вже у 2014-му році. Але мене не взяли. Дивно, адже я мав військову спеціальність - «командир радіовзводу» і «командир танку Т-80». Служив строкову і надстрокову службу у Німеччині. У 93 бригаду все ж вдалось потрапити у 2015 році.

У своїй громадянській позиції Володимир такий же безапеляційний, як і Тарас Григорович. Боєць вважає, що війна на Донбасі може закінчитися тільки перемогою.

Без перемоги миру не буде. Тих, хто не згідний, треба поставити на місце, цих заблудлих овець треба вчити. Вони і так вже багато горя наробили. А тим, хто йде на нас зі зброєю, - дати по соплям. Тоді буде порядок,

Каже він. .

«Тарас» упевнений, що Донбас – це питомо українська земля. І якби не було російської армії, ми б давно отримали перемогу, за лічені місяці ще у 2014 році:

Щодо перемовин – ні, любі друзі, так воно не буде! Росіяни нас завжди зневажали і недооцінювали. У мене колись були знайомі з Росії. Казали мені: ви, хохли, як тьолки – вам кільце у ніс, і повернув, куди треба. Та ми не такі прості! І війна це довела. Правильно Тарас казав: ще повіє огонь новий з Холодного Яру!

Для зручності завантажте на телефон мобільний додаток сайту. завантажити
Автор: Администратор
×

Поширюючи у соцмережах,
ви допомогаєте нам!