Завантажте мобільний додаток сайту

Глава областного совета Днепропетровщины Глеб Пригунов подал в отставку. Об этом NikopolNews узнал из его сообщения в Фейсбуке от 5 ноября.

Согласно информации, полученной NikopolNews , причина такого решения – политическая ситуация в стране, которая кардинально изменилась в последнее время. Пригунов намекнул на то, что в области активизировались регионалы, которых в предыдущие четыре годы демократические силы успешно отстраняли от процессов руководства областью. Также он призвал провести досрочные выборы в облсовет и пообещал остаться в местной политике и продолжить заниматься общественной деятельностью.

Новости Никополя. Новости Марганца. Новости Покрова. Никополь. Марганец. Покров. Новини Нікополя. Новини Покрова. Новини Марганця.

Глеб Пригунов написал:

«Відповідально та відверто…

Політична картина в країні останнім часом кардинально змінилася.

Чотири роки тому, ми об’єдналися в демократичну коаліцію, аби усунути Партію Регіонів від керування процесами в області. І це нам вдалося.

Але сьогодні багато партій, фракції яких представлені в обласній раді, не отримали підтримки мешканців області.

Тому логічним би було провести позачергові вибори обласної ради, але ми зараз не маємо відповідного інструментарію.

Останні шість місяців в облраді відбувається намагання підлаштуватися під загальноукраїнську політичну картину за умови підтримки «папередників».

Хоча отримати недовіру від Партії Регіонів вважаю за позитивну оцінку своєї діяльності – значить, ми все робили вірно!

Не хочу ставити колег по демократичній коаліції перед вибором: підтримати Партію Регіонів в цьому питанні чи ні…

Отже, мандат від демократичної коаліції перестав бути актуальним.

В даній ситуації вважаю за доцільне скласти свої повноваження та піти з посади голови обласної ради!

Я не згоден з деякими процесами, що відбуваються сьогодні, наприклад, відключення від електропостачання будівлі Медіа-Простору. Все має відбуватися в юридичній площині!

Залишаюся в місцевій політиці!

В будь-якому статусі продовжу працювати в рамках визначених раніше пріоритетів: підтримка воїнів АТО, волонтерів та добровольців, розвиток децентралізації, покращення екології та популяризація здорового способу життя і культурних цінностей, підтримка вільного підприємництва та розвиток економіки.

Дякую всьому депутатському корпусу, керівникам міст, районів та ОТГ за спільну роботу, спрямовану на вирішення багатьох проблем нашої області.

І надалі буду навколо себе консолідувати сильних, принципових і порядних людей, з активною життєвою і громадянською позицією!

Сильні мають об’єднатися заради розвитку та змін світу на краще.

Слава Україні!

Слава Дніпру!».

В комментариях подавляющее большинство людей сожалеют по поводу такого решения, благодарят за все сделанное, и называют поступок достойным и честным.

×

Поширюючи у соцмережах,
ви допомогаєте нам!