Завантажте мобільний додаток сайту

Як повідомляв раніше Nikopolnews, у Кам’янському на Дніпропетровщині на порозі станції швидкої допомоги було знайдено немовля. Ця історія дуже схвилювала наших читачів. Підписники в коментарях бажали малюку всього найкращого і висловлювали переживання щодо його подальшої долі.

Новости Никополя. Новости Марганца. Новости Покрова. Никополь. Марганец. Покров. Новини Нікополя. Новини Покрова. Новини Марганця.

Деталі резонансної події Nikopolnews дізнався з матеріалу на сайті UА Дніпро.

Згідно інформації, отриманої нами, немовля зараз знаходиться у відділенні патології новонароджених. Нагадаємо, близько 6-ї ранку, 20 серпня на подвір’ї станції швидкої допомоги у Кам’янському знайшли дитину. Хлопчик лежав у спортивній сумці, на лівій руці був пов’язаний ланцюжок з двома обручками.

Працівниця станції Людмила Черевач розповіла, що зранку почула гавкіт собаки, на нього вийшов водій, який побачив спортивну сумку:

Вранці виявили сумочку, стояла ось на цьому парапеті. Собачка загавкав, підійшов водій і побачив, що лежить сумка, собака не відходила і весь час гавкала, сумка напіввідкрита була, щось рухалося, заглянули та побачили, що там дитинка лежить, відкрили, взяли дитину і забігли в будівлю,

‒ повідомила вона.

Немовля доправили до дитячої лікарні у відділення патології новонароджених. За словами головного лікаря, такий випадок перший за останні вісім років його роботи в лікарні.

Це хлопчик, орієнтовно віку 1,5 — 2 місяці, з множинними слідами від укусів комарів, загальний стан дитини цілком задовільний, дитина здорова, активна і добре їсть, нормально спить і спокійна. Інформація про цю дитину передана службам у справах дітей. Це процес тривалий, буде проходити судово-медична експертиза визначення дитини всіх фізіологічних параметрів,

‒ говорить головний лікар Дитячої лікарні м. Кам’янське Володимир Братанов.

В лікарні  хлопчику вже дали ім’я та прізвище — Дмитро Комаров. Таке прізвище обрали, бо хлопчик мав сліди від укусів комарів на обличчі, а ім’я випадкове.

Зараз, за словами речниці поліції Кам’янського Олени Тімченко, розслідування та пошук батьків дитини триває, до поліції ніхто ще не звертався.

Поліцейські проводять оперативно-пошукові заходи щодо встановлення матері дитини, також поліцейські встановлюють свідків та очевидців даної події. За даним фактом в поліції було відкрито кримінальне провадження за статтею 135 Кримінального кодексу України — це "залишення в небезпеці". Санкція статті передбачає обмеження волі на строк до 2 років або позбавлення волі на той самий строк,

‒ говорить Олена Тімченко.

Хлопчик залишиться у лікарні, поки працівники соціальної служби у справах дітей не направлять його у дитячий будинок Кам’янського.

×

Поширюючи у соцмережах,
ви допомогаєте нам!