Завантажте мобільний додаток сайту

23 роки тому, 2 липня, 1996 року у місті Кам'янському (тоді Дніпродзержинськ) сталася транспортна катастрофа, внаслідок якої постраждало 143 людини, у тому числі смертельно травмовано 34, з них 9 дітей.

Новости Никополя. Новости Марганца. Новости Покрова. Никополь. Марганец. Покров. Новини Нікополя. Новини Покрова. Новини Марганця.

Ця катастрофа стала найбільшою за всю історію електротранспорту України.

Що сталося тоді? Хронологія подій.

2 липня 1996 року о 17:20 трамвайний вагон КТМ-5 (бортовий №1044, 1990 року випуску) рухався вулицею Чапаєва за маршрутом №2а. У переповненому вагоні трамвая в годину пік перебувало понад 150 осіб.

На дуже крутому спуску в нього відмовили гальма. Машина стрімко набирала швидкість і після двох кілометрів некерованого проходження трамвай, зійшовши з рейок, зіткнувся з невисоким бетонним загородженням.

Від удару платформа з колесами зійшла з рейок та зупинилася. Але металевий корпус салону, який відірвався від вагону, полетів далі, віддираючи сидіння з пасажирами від полу і зупинився за кілька десятків метрів від будівлі середньої школи № 10.

За свідченнями очевидців, швидкість трамвая в момент зіткнення була не менше 70 км / год. В результаті катастрофи 34 людини загинули (29 на місці події, ще 5 померли в лікарні).

Кілька людей загинуло та ще кілька зазнало численних травм в результаті паніки, люди вистрибували на величезній швидкості через розбиті вікна.

Пасажири, які зуміли не піддатися паніці, усвідомили, що відмовили гальма. Трамвай на повороті неминуче повинен був зійти з рейок. Ті, що вижили, пізніше відзначали, що з дверей ніхто не вистрибував, оскільки вони були закриті.

Деякі пасажири опустилися на підлогу і намагалися прикрити голову руками. Трамвай мчав до дуже крутого повороту в 90 градусів. Пасажири намагалися розтиснути середні двері, але безуспішно. При такій швидкості шлях до повороту трамвай подолав приблизно за хвилину.

Водії, які проїжджали повз, кидалися допомагати пораненим. За свідченням очевидців, дорога була до самого повороту всіяна закривавленими людьми.

Через кілька хвилин почали під'їжджати машини «швидкої». Лікарі безперервно шукали тих, хто вижив. Тяжкопоранених відразу ж відправляли в лікарню.

Було названо кілька причин трагедії: брак кадрів, зношеність трамвайного парку, недбалість працівників депо.

Однією з причин аварії вважається те, що за кермом була 20-річна дівчина, яка за кілька місяців до події закінчила прискорені курси в Вінниці. Не виключено, що в критичній ситуації через недостатній досвід вона могла просто розгубитися. Також існують твердження, що вона втратила свідомість від сильного переляку, через що трамвай став повністю некерованим. Але є свідчення, що в той фатальний день дівчина передала диспетчеру інформацію про проблеми в акумуляторній системі, проте трамвай випустили на лінію, оскільки не вистачало рухомого складу. На небезпечному повороті, де сталася трагедія, раніше побудували бетонну огорожу. Передбачалося, що вона необхідна для безпеки розташованої неподалік школи. Однак саме ця конструкція багато в чому привела до таких важких наслідків.

Водій дивом вижила, але залишилася інвалідом. За основною версією експертів, причиною відмови гальм стали неполадки в роботі низьковольтної мережі електрообладнання трамвая.

На місці катастрофи встановлено монумент, у вигляді двох паралельних прямих, які хаотично вигинаються зверху, тим самим символізують понівечену в результаті сходу вагона трамвайну колію.

За матеріалами Дніпровська панорама

Никополь, Нікополь, Марганец, Марганець, Покров

×

Поширюючи у соцмережах,
ви допомогаєте нам!