Вчора, 19 травня, зупинилося серце ще одного уродженця Дніпропетровщини. Він помер у госпіталі Дніпра від отриманих на фронті поранень. Про це Nikopolnews дізнався з повідомлення землячки померлого Людмили Кулик у ФБ.

Новости Никополя. Новости Марганца. Новости Покрова. Никополь. Марганец. Покров. Новини Нікополя. Новини Покрова. Новини Марганця.

Згідно інформації, отриманої Nikopolnews, Андрію Михайловичу Федорову було 39 років. Він служив у рідній для нікопольців 93-й окремій механізованій бригаді. На фронті – з 2014 року.

Андрій Федоров отримав важке поранення на Донбасі та був доправлений до клініки Дніпра. 11 днів лікарі билися за його життя, але програли бій…

Люблячий син, брат, чоловік, батько, добрий, щирий, вірний побратим, з 2014 року і по сьогоднішній день захищав Україну, був бійцем 93-ї бригади, жив, мріяв, будував плани на майбутнє, але доля розпрорядилась інакше...

- написала Людмила Кулик.

Прощання з Андрієм Федоровим відбудеться сьогодні 20 травня 2019 року о 13.00 за адресою: смт Солоне, вул Зінченко 17/3.

Світла пам`ять захиснику України!

Для зручності завантажте на телефон мобільний додаток сайту. завантажити
×

Поширюючи у соцмережах,
ви допомогаєте нам!