никополь, нікополь, Нікополь, Никополь

Після трьох днів пошуків 10-річного Богдана Носкова знайшли та повернули додому, — поліція.

Як раніше повідомляв Nikopolnews, на Дніпропетровщині тривають пошуки 10-річного хлопця, який зник в Новомосковську. Вже третю добу про місцезнаходження Богдана Носкова нічого не відомо.

Поліцією встановлено, що останній раз хлопця бачили 22 жовтня о 15-00. Близько 16-00 він пішов на спортивну секцію з футболу до школи № 7 м. Новомосковська. Встановлено, що після занять Богдан вийшов з території школи. Згодом схожого за описом хлопця бачили біля заправки, коли він ішов у напрямку центра міста. Після цього дитина додому так і не повернулася.

Сьогодні, після триденних пошуків безвісно зниклого сина, батько звернувся до всіх небайдужих громадян — мешканців міста Новомосковська та інших районів Дніпропетровської області, щоб звернули увагу на прикмети хлопця та повідомили будь-яку інформацію, яка б допомогла  знайти сина.

Новости Никополя. Новости Марганца. Новости Покрова. Никополь. Марганец. Покров. Новини Нікополя. Новини Покрова. Новини Марганця.

На теперішній час поліцейські відпрацювали залізничну станцію та автостанцію м. Новомосковська для встановлення осіб, які могли бачити дитину, а також для встановлення ймовірного маршруту Богдана.

Ведеться цілодобове відпрацювання мікрорайону «Решкут», де мешкає хлопець із родиною. Перевіряються  будівельні майданчики та покинуті будівлі, що розташовані  на території міста. Також проводяться інші розшукові заходи із залученням кінологів,  військових та волонтерів.

Ще раз звертаємо увагу на прикмети дитини: на вигляд — 8-9 років, волосся світле коротке, очі блакитні, зріст близько 150 см.

Був одягнений у  спортивний костюм темного кольору та сіру куртку.

У разі встановлення місцезнаходження малолітнього новомосковця прохання повідомити до поліції  за наступними телефонами: (068) 491-16-16, (098) 242-58-03,  (056) 93-7-31-66  або 102.

никополь, нікополь, Нікополь, Никополь

Для зручності завантажте на телефон мобільний додаток сайту. завантажити
Автор: Маруся Оффон
×

Поширюючи у соцмережах,
ви допомогаєте нам!