Одна із шкіл Дніпропетровської області у вересні не прийме школярів, оскільки розпочату реконструкцію закладу через брак коштів не буде завершено. Про це Nikopolnews дізнався з повідомлення на сайті Укрінформ, який посилається на директора закладу.

Згідно інформації, отриманої Nikopolnews, мова йде про опорну школу №1 у містечку Перещепине, реконструкція якої широко анонсувалася командою попереднього губернатора Дніпропетровщини Валентина Резніченко. Зокрема, радник голови області Юрій Голік неодноразово повідомляв про плани капітального ремонту даного закладу.

Ще у травні 2019 року він розповідав, що завозяться матеріали і починаються роботи. А також показував, як буде виглядати школа після реконструкції.

Але щось пішло не так…

За словами директора Перещепинської опорної школи №1 Таїсії Малиновської, Дніпропетровська ОДА обіцяла масштабне оновлення за три літні місяці. У червні розпочалася реконструкція і темпи робіт вказували на те, що 600 учнів 1 вересня прийдуть в оновлену школу, але роботи спочатку загальмувалися, а тиждень тому взагалі припинилися.

«До обласного управління капітального будівництва, який є виконавцем робіт, перестали надходити кошти з держбюджету. Обласна рада говорить, що гроші є, однак насправді на рахунках – немає», - зазначила Малиновська.

За її словами, щоб вийти із ситуації, нині педагоги перерозподіляють 125 класів по двох інших навчальних закладах міста. Дітям доведеться вчитися у дві зміни, крім того, до школи треба буде добиратися майже 2,5 км.

У Дніпропетровській обласній держадміністрації запевнили, що з початком вересня кошти надійдуть у повному обсязі і реконструкція продовжиться.

Перещепинську опорну школу відкрили у 1973 році. Відтоді вона не зазнавала жодного оновлення й була майже в аварійному стані, протікав дах, в класах була пліснява, на стінах – тріщини.

За даними ОДА, Дніпропетровщина – лідер в Україні за масштабами та якістю реконструкції шкіл. На сьогодні оновили понад 70 закладів. Цього року оновлюється понад 30 навчальних закладів регіону. Реконструкція шкіл передбачає капітальний ремонт, після якого залишаються лише стіни, все інше перебудовується за сучасними технологіями з урахуванням енергозбереження, створення сучасних умов для навчання, а також умов для дітей з обмеженими можливостями.

Для зручності завантажте на телефон мобільний додаток сайту. завантажити

×

Поширюючи у соцмережах,
ви допомогаєте нам!

Догори