Як стало відомо Nikopolnews, 30 учасників АТО з Дніпропетровщини отримали гранти до 400 евро від Євросоюзу. Про це йдеться на сайті ДніпроОДА.

Кошти військові можуть використати на навчальні курси — підвищити свою кваліфікацію або здобути нову професію. Невдовзі отримати  гранти зможуть ще понад 30 хлопців. 

Для зручності завантажте на телефон мобільний додаток сайту. завантажити

«Завдяки програмі, яку фінансує Євросоюз, учасники АТО можуть обрати курси за власним бажанням та отримати кошти на них. Це чудова можливість для професійного розвитку. Є нагода здобути нову професію або підвищити кваліфікацію. Нею вже скористалися 30 військових із Дніпропетровщини», - зазначила начальниця управління з питань учасників АТО Дніпропетровської ОДА Наталія Шуліка. 

Аби допомогти бійцям визначитися з тематикою курсів та скласти заявку на отримання гранту, для них проводять дводенний тренінг. Нині заняття у Дніпропетровській ОДА проходять понад 30 військових.

«Тренінг складається з кількох частин. Є психологічний блок. Робимо акцент на перетворенні військових навичок – аби бійці не знецінювали свій досвід. Розповідаємо і про те, як правильно написати резюме та презентувати себе на співбесіді», – пояснила Людмила Гордієнко – представниця ГО «Центр зайнятості вільних людей», яка розробила тренінг. 

Після тренінгу учасники подають заявку на грант. На навчання вони можуть отримати до 400 євро.    

«Раніше я працював у логістиці, а нині навчаюся на останньому курсі факультету права. На курсах хочу отримати додаткові знання з юриспруденції. Вже допомагаю військовим, права яких обмежили, але як любитель. Хочу займатися цим професійно», – розповів АТОвець, учасник тренінгу Андрій Мартинець. 

«Працював на металургійному комбінаті сталеваром, а тепер хочу бути майстром з ремонту складної побутової техніки. Хочу бути зайнятим, працювати і руками, і головою. Докласти максимум зусиль, щоб здобути освіту і бути корисним людям», – поділився АТОвець, учасник тренінгу Микола Зміївський.

Проєкт окрім Дніпропетровщини втілюють ще в Київській та Львівській областях.

Автор: Маруся Оффон
×

Поширюючи у соцмережах,
ви допомогаєте нам!

Догори