Завантажте мобільний додаток сайту

Як  стало відомо Nikopolnews, у Дніпрі небайдужі рятують Валерія Тімоніна —  водія маршрутки, який у вересні 2016 року вразив своїм вчинком усю Україну. Тоді чоловік своїм бусом намагався зупинити озброєного вбивцю, що розстріляв двох поліцейських, ідеться в сюжеті ТСН.

Новости Никополя. Новости Марганца. Новости Покрова. Никополь. Марганец. Покров. Новини Нікополя. Новини Покрова. Новини Марганця.

Патрульні з фруктами йдуть до лікарні підтримати героїчного водія.

«Щоби ви молодцем трималися. Ми в це віримо всі», - кажуть вони.

Валерій Тімонін на лікарняному ліжку не стримує сліз — він соромиться уваги і того, що з цим випробуванням не зміг впоратися сам.

Медаль та нагородна зброя — тоді він зніяковів і відмовився від допомоги, яку містяни почали збирати на ремонт зрешеченого кулями буса. Його відновив самотужки і знову повернувся на маршрут, допоки раптом не відчув, що дихати стає все тяжче. «Не доведи Боже, напад — я все-таки людей вожу, я за них відповідаю. Як захворів — одразу розрахувався. Я не люблю, розумієте, як вам сказати, тягарем не можу бути», — зізнається Валерій Тімонін.

Попри важкий діагноз —  рак легенів — допомоги просити не захотів ані в патрульних, ані в посадовців, ані в колег, з якими працював останні 17 років. Вони дізналися про біду випадково і написали про це у соцмережах. «Він у нас дуже скромний. Він ніколи не просив. Спочатку плакав, зараз наче заспокоївся. Все-таки приємно, якщо людину пам’ятають», — каже дружина Віра Тімоніна.

Медики, які призначили Валерію хіміотерапію, кажуть, що надія є, але попереду тривала боротьба. «Це роки, скеровані на збереження здоров’я. Ми зробили і зробимо все можливе», — обіцяє головний лікар міської лікарні №4 Костянтин Чебанов.

У свої 65 Валерій Тімонін обіцяє патрульним боротися за власне життя: «Витримаю».

Попри небажання Валерія просити допомоги, небайдужі містяни вирішили підтримати родину, адже усі втрьох — чоловік, дружина та донька з інвалідністю — живуть лише на власні пенсії.

«Підтримати їх і зробити внесок у перемогу героїчного водія над страшною хворобою можна пожертвою на картку «ПриватБанку» 4149 4390 0786 8197. Її власниця — дружина, Тімоніна Віра Іванівна», — йдеться у сюжеті.

Никополь, Нікополь, Марганец, Марганець, Покров

×

Поширюючи у соцмережах,
ви допомогаєте нам!