Завантажте мобільний додаток сайту

За інформацією отриманою Nikopolnews, президент України Володимир Зеленський призначив стипендії найкращим спортсменам паралімпійських та дефлімпійських видів спорту та їх тренерам. 9 стипендіатів – з Дніпропетровщини. Вони отримають від 7 до 12 тисяч гривень. Про це повідомили в управлінні молоді та спорту Дніпропетровської облдержадміністрації.

Новости Никополя. Новости Марганца. Новости Покрова. Никополь. Марганец. Покров. Новини Нікополя. Новини Покрова. Новини Марганця.

«Пишаємось  нашими спортсменами-паралімпійцями та дефлімпійцями. Із року в рік вони демонструють високі показники на змаганнях різного рівня. Допомагають у цьому їхні тренери. За результатами 2018-го року кращі з кращих отримають стипендії Президента України», - зазначили в управлінні молоді та спорту Дніпропетровської облдержадміністрації.

Серед стипендіатів – шестеро тренерів та троє спортсменів. Зокрема, чемпіони Європи 2018 року з плавання Денис Дубров та Анна Стеценко, чемпіонка Європи з легкої атлетики Зоя Овсій.

Грошові премії отримають тренери Юрій Бондаренко, Вячеслав Загреба, Руслан Максимов, Марина Максимова, Оганес Мкртчан, Світлана Толокняник.

Загалом Президент призначив стипендії 54 спортсменам-паралімпійцям та дефлімпійцям.

Никополь, Нікополь, Марганец, Марганець, Покров

×

Поширюючи у соцмережах,
ви допомогаєте нам!