Завантажте мобільний додаток сайту

На Олімпіаді геніїв в США школярі з Дніпропетровщини здобули дві срібних та одну бронзову медалі. Про це Nikopolnews дізнався з повідомлення прес-служби Дніпро ОДА.

Новости Никополя. Новости Марганца. Новости Покрова. Никополь. Марганец. Покров. Новини Нікополя. Новини Покрова. Новини Марганця.

Згідно інформації, отриманої Nikopolnews, срібну медаль виборов 15-річний Андрій Горбонос з Дніпра. Його розробка дозволить електрокарам їздити довше без підзарядки. Юнак досліджував нові якості вже відомої хімічної речовини і довів: якщо його використовувати замість традиційного літію в акумуляторах, то збільшиться їх ємність. Такі суперконденсатори зможуть використовуватись у системах живлення електромобілів, апаратах життєзабезпечення, електростанціях, резервних генераторах.

Срібну медаль завоювала і 16-ти річна Поліна Деркач з Новомосковська. Школярка презентувала роботу, що дозволить зменшити забруднення довкілля поліетиленом. Дівчина запропонувала використовувати старі поліетиленові пакети  як добавку у пластик під час виготовлення деталей сільськогосподарських машин.

Бронзова медаль - у 15–річної дніпрянки Софії Русакевич. Учениця хіміко-екологічного ліцею вигадала «розумну» фарбу. При пошкодженні фарби пігмент починає активно захищати сталеву основу від корозії.

Також в олімпіаді брали участь школярі з Одещини.

Никополь, Нікополь, Марганец, Марганець, Покров

×

Поширюючи у соцмережах,
ви допомогаєте нам!