В обласній лікарні імені Мечникова успішно провели унікальну операцію на головному мозку, врятувавши пацієнтці життя. Про це NikopolNews дізнався з матеріалу на сайті «Дніпро вечірній», який посилається на повідомлення лікаря-інтерна вказаної лікарні Ростислава Малого.

Згідно інформації, отриманої NikopolNews , жінка страждала більше 8 років, і на хірургічний стіл потрапила у важкому стані. Завдяки майстерності лікарів, все пройшло успішно.

Новости Никополя. Новости Марганца. Новости Покрова. Никополь. Марганец. Покров. Новини Нікополя. Новини Покрова. Новини Марганця.

Ростислав Малий написав:

- Для більшості пацієнтів діагноз «пухлина» головного мозку звучить як вирок. Але не всі усвідомлюють що пухлина - об’ємне утворення головного мозку може бути декількох видів: злоякісною або доброякісною. А в деяких випадках взагалі може бути не пухлиною.

Пацієнтка К. 37 р, більше 8-ми років мала тяжкі неврологічні порушення: нестерпний біль в ділянці обличчя, оніміння в тілі, згодом почала втрачати слух, став погіршуватись голос, знижуватися артеріальний тиск.

Останні місяці до операції не могла самостійно ходити, тяжко було фокусуватися на предметах. Коли виконали МРТ головного мозку було виявлено гігантське новоутвореня, яка розташовувалася навколо стовбура мозку, порушувала життєво важливі функції та охоплювала дуже багато нервів та низку великих судин.

В сучасній операційній з використанням мікроскопу та ендоскопічної асистенції, інтраопераціного нейрофізіологічного моніторингу працювала досвідчена команда нейрохірургів на чолі з завідувачем відділення Сірко А.Г., анестезіологів, медичних операційних медсестер ОКЛ ім. Мечникова, які мають величезний досвід таких втручань.

Завдяки тривалій, скурпульозній роботі (понад 6 годин) в операційній нашій команді вдалося тотально видалити новоутворення та забезпечити анатомічну цілісність всіх структур головного мозку.

На наступний день після операції пацієнтка переведена до своєї палати, симптоми захворювання регресують кожного дня.
Треба зазначити, що видалене утворення є цілком доброякісним та його тотальне видалення забезпечує пацієнтці високу якість життя.
Завдяки наявності в ОКЛ ім.І.І. Мечнікова (головний лікар - професор С.А. Риженко) сучасних методів діагностики, таких як МРТ, СКТ, Ангіографія стає можливим діагностування та лікування всіх видів патології центральної нервової системи на сучасному рівні.
Ми молоді лікарі-інтерни пишаємося і дякуємо за можливість навчатися у майстрів своєї справи та отримувати такий незабутній досвід!!!

Раніше ми повідомляли про те, що 4-річна дитина померла одразу після уколу.

Для зручності завантажте на телефон мобільний додаток сайту. завантажити
×

Поширюючи у соцмережах,
ви допомогаєте нам!