Весы
Рыбы
Близнецы
Козерог
Стрелец
Скорпион
Лев
Рак
Телец
Водолей
Овен
Дева
NIKOPOLNEWS - Материалы отфильтрованы по дате: июня 2017

Управлінням праці та соціального захисту населення отримано інформацію про доходи за 2016-2017рр. та виконано перерахунок субсидії з 1 травня 2017 року на новий термін для 26 тисяч громадян нашого міста.

Отримувати повідомлення про розмір призначеної субсидії наші громадяни почнуть найближчими днями. Більше 9 тисячам громадян субсидію на неопалювальний сезон не призначено.

Опубликовано в ЖКХ

Про це та багато іншого кореспонденту «ГН» розповів заступник мера Сергій Тихенко

Комунальна сфера – найскандальніша з усіх сфер життєдіяльності міста. Скільки працюю у журналістиці, ніяк не можу запам’ятати очільників управлінь та відділів житлово-комунального господарства Нікополя. Бо вони постійно змінюються. А у нових немає сенсу питати за старих. Єдині, мабуть, хто в курсі всіх справ – це рядові працівники УЖКГ. Але ж їм за чином не можна відповідати на всі питання журналістів. Ото й виходить, що найважливіша сфера життєдіяльності міста залишається немов поза кадром. А у мутній водичці, як відомо, легше й рибку ловити. Отож, коли я побачила, що не так давно призначений заступник мера з комунальних питань Сергій Тихенко почав звітувати перед містянами, і не десь в офіційних документах, а просто у соціальній мережі Фейсбук, мене зацікавила така відвертість. Для комунальної сфери це було щось небачене. Захотілося детальніше поговорити із Сергієм Віталієвичем стосовно наробок та планів на майбутнє підвідомчих йому підприємств та його власних.

Про дороги

Найболючіша тема для багатьох. Визнаю, що цьогоріч почали ремонт доріг пізно. Матимемо на увазі, і наступного року завершимо тендери вже взимку, аби взятися до роботи на місцях з першим теплом.

Наразі, завдяки зусиллям трубного майданчику ми зробили ямковий ремонт по вул. Херсонська (до вул. Барнаульска).

Звичайно, що для отримання якісного дорожнього покриття необхідно робити тільки капи (кап. ремонти – ред.). Але поки що такого об’єму фінансування не маємо.

Стосовно неякісного ремонту. Цьогоріч, згідно з умовами договору, підрядники будуть усувати недоліки на більше ніж 2 тис кв. м. доріг у місті.

Наступного року плануємо придбати та поставити на баланс КП «Горавтодор-1» машину з інфрокрасним нагрівом, яка зможе робити ямковий ремонт доріг навіть при -5°.

Цьогоріч з обл.бюджета нам виділяють кошти на капітальний ремонт вул. Довгалівської. Ми вже готуємося до нього.

 

Про притулок для тварин

Досягли розуміння щодо притулку. Тепер у його штат введені волонтери. Я радий, що це не просто функціонери, які працюють за зарплатню, а люди, які вболівають за свою справу душею. З таким настроєм ми зможемо зробити набагато більше.

Плануємо обов’язкову паспортизацію всіх собак у місті. Також є намір стерилізувати всіх собак у приватному секторі. Бо саме вони є джерелом розповсюдження безпритульних тварин. Хто з господарів зможе, стерилізує свою тварину самотужки, іншим допоможе бюджет. Чи вистачить коштів? Повинно. Раніше на стерилізацію однієї собаки у нікопольському притулку передбачалося 750 грн, у той самий час у Дніпрі таку операцію робили за 230 грн. Втричі дешевше! Якщо раніше ми стерилізували 266 собак, то тепер ця цифра виросла до тисячі.

Є амбітний план до 2020 року позбавити Нікополь безпритульних тварин. Але це стане можливим, якщо влада і прості містяни будуть діяти спільно. Ми організовуємо роботу зі стерилізації, нікопольці ж більш свідомо поводяться зі своїми собаками та їх потенційним потомством.

 

Про траву

Наразі у місті пройшов вже третій покос за рік. Загалом скошено більше 1 млн кв. м трави. У минулому році ці показники були вдвічі менші.

Але все одно ми не встигаємо за ростом бур’янів. Справа у тому, що коли у місті ще існувала розґалуджена мережа ЖЕКів, кожен із них виділяв працівників на загальний покіс трави. Тому у Нікополі працювало приблизно 45 косарів. Зараз покіс здійснюється силами «Горавтодору». А це 20 косарів. У подальшому їм на підмогу потрібно долучати приватних підрядників. Тоді ми закриємо питання із несвоєчасним покосом трави.

 

Про сміття та теорію розбитих вікон

Наше стратегічне завдання – підтримувати у чистоті червону лінію міста та набережну. Хоча остання офіційно не знаходиться на балансі Нікополя, ми, розуміючи, що це одна з головних перлин міста, досягли певних успіхів у наведенні там порядку. У цьому році спільно «Інтерпайп» плануємо продовжити почате тогоріч – облагородити набережну ще на пару кілометрів – до ДАІ.

Аби чисто було всюди, нам треба докладати спільних зусиль. Бо в іншому разі спрацьовує так звана теорія розбитих вікон. Якщо розбили лишень одне вікно у будівлі, а господар його не поміняв, будуть розбиті й усі інші. Подивіться на горезвісну огорожу алеї по пр. Трубників. У центрі вона стоїть майже вся ціла, то її і не чіпають вандали, але варто від’їхати трохи далі, і вже бачимо цілу низку дірок. До речі, ця огорожа досі не знаходилася на балансі міста. Зараз займаємося цим питанням. Маю надію, ці «вікна» відремонтуємо.

Щодо звичайного сміття, яке щедро залишають по собі на вулицях міста нікопольці – за цим в обов’язковому порядку повинна слідкувати поліція. Плануємо провести з її представниками круглий стіл на цю тему. Тільки штрафи можуть привчити деяких людей бути охайними. А ці кошти, у свою чергу, надходять до місцевого бюджету. Можливо, ми налагодимо систему так, що депутати будуть виділяти дотації на підтримку поліції саме з цих штрафних коштів, аби заохотити поліцейських краще виявляти порушників чистоти у місті.

Стосовно стихійних звалищ. Вважаю, що вивозити сміття, як негабаритне, так і габаритне, повинно одне підприємство. Тоді ми будемо знати, з кого вимагати чистоти у межах міста. Наразі йде перегляд тарифу КУБ «ЛДФ», у який повинні ввійти додаткові витрати на вивіз гілок, листя та іншого стихійного сміття.

Вперше за три роки був очищений від сміття шляхопровід на горбатому мосту.

 

Про тепло взимку

150 тис. грн необхідно, аби зробити тех.умови на достатнє підсилення потужності електромережі однієї стандартної нікопольської багатоповерхівки. Порахуйте, скільки треба коштів у цілому, якщо у місті 850 багатоповерхівок! Це для нас поки що недоступна розкіш. Реалії інші, але зиму переживемо. До речі, у майбутньому опалювальному сезоні на всі питання стосовно тепла у будинках буде відповідати містянам вже не РЕС, а МЖТІ.

У подальшому вважаю за необхідне створення при міськраді відділу енергоефективності. Завдяки йому ми зможемо більш економно розходувати непоновлювальні види енергії, а також впроваджувати у життя використання поновлюваної енергії сонця, вітру і т.д. За нею – майбутнє.

А поки що дуже прошу тих нікопольців, хто має газове опалення, користуватися взимку саме ним. Не вмикати замість цього електрообігрівачі. Я розумію прагнення людей зекономити, але з таким підходом ніякі електромережі не витримають напруги.

 

Про парки

Вже восени плануємо створити паркове господарство. Очолюватиме його людина, яка покаже нам чітку концепцію розвитку рекреаційної зони міста. Це буде спеціаліст-менеджер, якого ми обов’язково оберемо на конкурсних засадах. Наразі очікуємо фінансових надходжень для благоустрою парку Перемоги. Та за рік неможливо комплексно облагородити всі місця відпочинку у місті. Щоби у парках були створені не хаотичні, як зараз, а спеціальні пікнік-зони. Щоби можна було здавати території в аренду під проекти, цікаві для відпочивальників. Щоби перебування у зеленій зоні для нікопольців дійсно було комфортним та приємним.

Наразі ж займаємося питанням оформлення двох центральних клумб міста. Хочемо визначитися з їх малюнком та провести по ньому поливальну систему. Існує старий проект благоустрою клумб колишнього архітектора Повстюка на 1 млн грн. Але можна оформити клумби й учетверо дешевше і від того не менш красивіше. Вже сьогодні ведемо перемовини з ініціативними ландшафтними дизайнерами, що визвалися допомогти зробити клумби милими для ока нікопольців та гостей міста.

 

Про бізнес та владу

Як колишній бізнесмен я звик, що у цій сфері все робиться швидко. Від ідеї до початку її реалізації можуть пройти лічені години. Як нинішній чновник я бачу, що бюрократична система влади на такі швидкості не здатна. Потрібно пройти безліч узгоджень у купі управлінь та відділів, перш ніж ідея почне втілюватися у життя. Але наснаги нам вистачає.

Я хочу, аби керівник кожного КП мав план перспективного розвитку ввіреного йому підприємства. Буде це «Горавтодор-1» чи «Ритуал», рятувальна служба на воді «МАРС» чи МЖТІ. Хочу, аби їх адміністрація відчувала конкурентний дух. Бо без конкуренції немає розвитку, а без розвитку немає доходів. Зараз КП дотує місцевий бюджет. Але при ефективному внутрішньому менеджменті дотаційна частка може значно зменшитися.

Для того ж, аби ефективно працювала вся комунальна сфера Нікополя, необхідне чітке планування роботи кожної її часточки. Тільки коли всі ланки будуть боєздатними, стане міцним і весь ланцюг.

 

P.S. Наступного разу ми поспілкуємося з Сергієм Тихенко з приводу такої актуальної теми як життєдіяльність ОСББ у Нікополі. Ви можете вже зараз ставити в коментарях свої питання з цього приводу.

 

НА ФОТО: Сергій Тихенко біля карти стихійних звалищ у Нікополі, що висить у його кабінеті (помічені червоними кнопками).

Опубликовано в ЖКХ

З 21 по 28 червня у Нікополі проходив другий керамічний симпозіум вогняної скульптури «Скіфія. Скіф та Я». У ньому взяли участь скульптори з Нікополя, Ужгорода, Львова, Києва та Слов'янська. А саме: В'ячеслав Гуденок, Тетяна Максимчук, Леся Музика, Тетяна Антонова, Сергій Резніков, В'ячеслав Віньковський, Василь Татарський, Світлана Шевченко, Марина Товкач, Всеволод Бабюк, Аліка Малоног, Поліна Прохорович, Аліна Яцук, Наталья Бовкун.

Опубликовано в ДОСУГ

Как сообщает прокуратура Днепропетровской области, недавно суд вынес приговор 47-летнему жителю Покрова, обвиненному в убийстве.

По данным сотрудников правоохранительных органов, трагедия случилась из-за ссоры между ранее судимым мужчиной и его приятелем.

Опубликовано в ПРОИСШЕСТВИЯ

Как сообщает никопольская активистка Маргарита Дегтярева, в ночь с 27 на 28 июня произошла кража козырька со здания общежития по улице Каштановой, 45. Неизвестные ночью сняли его и скрылись с места происшествия.

Активистку удивляет, что никто из жильцов ничего не слышал.

Опубликовано в ПРОИСШЕСТВИЯ

За вікнами літо, в учнів довгоочікувані канікули. А це означає, що наше рідне місто в червні знову було перетворене на країну різнобарвних краваток, в якій школи продовжували нагадувати величезні вулики, вчителі виконували роль вихователів, студенти педагогічного коледжу на деякий час стали вожатими. У закладах освіти майже весь місяць на повну працювали пришкільні табори.

Опубликовано в ДОСУГ

Если вы подвергаетесь насилию в семье (в том числе и психологическому), у вас есть возможность обратиться за помощью. В Никопольском районе действуют мобильные бригады, призванные ее оказывать всем нуждающимся. В штате имеются соцработники и психологи.

Опубликовано в ОБЩЕСТВО

После жары, которая не покидает нас вот уже несколько дней, ожидается резкое изменение погоды. По крайней мере, об этом предупреждают синоптики.

На завтра, 27 июня, они прогнозируют сильные грозы и шквальные порывы ветра 15-20 м/с на всей территории Днепропетровской области.

Опубликовано в ПРИРОДА

Як повідомляє організаційний комітет, у середу, 28 червня о 9.00 годині, з нагоди святкування Дня Конституції України відбудеться церемонія покладання квітів до пам'ятника Богдану Хмельницькому.

Запрошують всіх бажаючих взяти участь у заході!

Опубликовано в ДОСУГ
Понедельник, 26 июня 2017 15:47

Як у Нікополі День молоді відзначали

25-го червня жителі та гості нашого міста об’єдналися, щоб відзначити свято енергії, натхнення, та яскравих емоцій - День молоді.

 Святкова програма вмістила в себе цікавинки  та розваги на різний смак. За будівлею міської ради нікопольців розважали на творчих майстер-класах.  Розташувалась у затінку дерев і відкрита бібліотека, у якій кожен прихильник художньої літератури мав змогу безкоштовно обрати собі книжку та поспілкуватися з юними нікопольськими поетами.

Опубликовано в ОБЩЕСТВО

В предыдущей статье «Новое руководство довело Покровводоканал до разрухи» мы информировали жителей города Покров о состоянии дел на предприятии. В дополнение к статье размещаем видеорепортаж неравнодушного человека.

Опубликовано в ЖКХ

Никопольчанка, модель в стиле НЮ Инна Микитась, показала на что она способна!

Все слышали, но никто, никогда не видел что она вытворяет!

Опубликовано в ДОСУГ

У цьому році місцева влада приділяє особливу увагу розвитку медичної галузі Нікополя. За словами міського голови Андрія Фісака, одним з важливих елементів цього процесу є саме проведення капітальних та поточних ремонтів у амбулаторіях міста.

Опубликовано в ОБЩЕСТВО

В кінці кожного навчального року у Нікополі проводиться міське свято «Золота надія». 23 червня у Нікопольському культурно-дозвіллєвому центрі на урочистості зібралися всі школярі, які своїми успіхами у навчанні підтверджують це звання.

Опубликовано в ОБЩЕСТВО

Маршрути і графіки руху «пільгового» міського пасажирського

транспорту загального користування  тепер виглядають так.

Опубликовано в ОБЩЕСТВО

В Никополе, по улице Усова, пес три года прожил в люке теплосети. Об этом сообщают активисты, занимающиеся опекой бездомных животных в нашем городе.

Собака не погибла только благодаря неравнодушным людям, регулярно подкармливавшим ее с тех пор, как бедолага провалилась в люк и стала жалобно выть.

Опубликовано в ПРОИСШЕСТВИЯ
Страница 1 из 5

besplatka

Загрузка...

Погода в Никополе

Погода
Погода в Никополе

влажность:

давление:

ветер:

Права и условия

Все права защищены!
Все права на статьи, изображения, и другие материалы "ГОВОРЯЩЕГО НИКОПОЛЯ" и охраняются законом Украины «Про авторське право і суміжні права».


При использовании материалов ссылка на сайт обязательна!

Контакты

Адрес редакции:
Украина, Днепропетровская обл., Никополь

Телефон: +38(095) 325-96-00

E-mail: nikopol.net@ukr.net

Сайт: http://nikopolnews.net