01 / 01
Администратор

Администратор

Никто не знает, когда в семью может постучаться беда. Вот так случилось и в никопольской семье БАБИЙ. В дружной семье Елены и Владимира подрастают три сына: Никита – 12 лет, Максим – 4 года и Макар – 2,5 года.

Спустя некоторое время после окончания кормления грудью третьего ребенка 38-летнюю Елену стали беспокоить боли в груди. Сразу обратились к врачам в г. Никополе, которые объяснили, что это связанно с постлактационными изменениями в организме.

Лето перевалило через свой «экватор», и многие из нас с сожалением понимают, что отправиться на отдых к морю или в другие, более экзотические, места возможности нет. Но не все знают об интересных уголках, которые можно посетить, не выезжая очень далеко и особо не тратясь.

НІКОПОЛЬСЬКИЙ МЕДИЧНИЙ КОЛЕДЖ запрошує на навчання за спеціалізаціями:
Лікувальна справа” – фельдшер (3 роки, після 11 класу);

Сестринська справа” – сестра медична 3 роки  (після 11 класу); Вступ за сертифікати ЗНО з біології,  української мови та літератури, які отримані у 2016, 2017 році

Как сообщает спикер МВД Артем Шевченко, после почти двух месяцев поисков задержаны подозреваемые в убийстве экс-депутата райсовета и сельсовета Красногригорьевки Николая Бондаренко, а также другого жителя вышеуказанного населенного пункта. Трагедия произошла, напомним, 30 мая 2017 года.

Нікопольців запрошують на щорічний захід «Вшанування отаман Івана Дмитровича Сірка», що за традицією відбудеться у першу суботу серпня поблизу села Капулівка.

Заїзд козаків та патріотичної громади до Співочого поля під Капулівкою на таборування починається з 3 серпня. Головний день заходу - 5 серпня. Початок - 10.00.  Плануються:

Поліцейські на вулиці Дружби в Нікополі вилучили у місцевого мешканця 16 поліетиленових сліп-пакетів з білою порошкоподібною кристалічною речовиною (цмовірно, амфетаміном) та згорток з сухою травою (марихуаною). За цінами чорного ринку вартість вилучених наркотиків складає майже 16 тис. грн.

Ось такою історією поділилась з нами мешканка Нікополя Алла Пірогова. Публікуємо її «без купюр». Із задоволенням вислухаємо й іншу сторону, якщо реакція від неї буде.

Отже, Алла розказує:

У понеділок мала зустрітися з чоловіком. Щоб час очікування минув приємніше, вирішила перечекати у відомій пекарні-кондитерській «Франс.уа», що на проспекті Трубників.

У Нікополі поліцейські групи реагування патрульної поліції затримали грабіжника, який намагався розблокувати та вимкнути викрадений ним телефон. Зловмисник скоїв пограбування та звернувся до перехожого за допомогою, а перехожий зрозумів, що телефон викрадений і викликав поліцію.

Поліцейські встановили, що грабіжник - 37-річний громадянин Білорусії, раніше неодноразово засуджений, та перебуває у розшуку у власній країні.

Страница 1 из 116

Реклама


Студия "ГОВОРЯЩЕГО"

Права и условия

Все права защищены!
Все права на статьи, изображения, и другие материалы "ГОВОРЯЩЕГО НИКОПОЛЯ" и охраняются законом Украины «Про авторське право і суміжні права».


При использовании материалов ссылка на сайт обязательна!

Контакты

Адрес редакции:
Украина, Днепропетровская обл., Никополь

Телефон: +38(095) 10-34-589

E-mail: nikopol.net@ukr.net

Сайт: http://nikopolnews.net