01 / 01

14 июня 2017 Автор Прес-служба міської ради

П’ятеро дітей загинуло на воді за тиждень на Дніпропетровщині. Де в Нікополі можна купатися?

Протягом одного тільки останнього тижня на Дніпропетровщині потонуло 5 дітей та дорослий. Один випадок стався у Нікопольському районі. Ще один – у місті Покров. Це страшні цифри. За ними стоїть невгамовне горе батьків та інших близьких. Втрачені життя не повернеш… А відповідальність за подібні трагедії лежить на нас – дорослих.

Тим часом, за інформацією прес-служби, у Нікополі про підготовку місць масового відпочинку громадян на водних об’єктах міста керівники відповідних управлінь та підприємств звітували під час засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Очолював засідання заступник міського голови Юрій Сокол.  Комісія затвердила перелік місць для відпочинку на воді: міський пляж (від провулка Таврійський до провулка Береговий), база відпочинку «Феросплавник» (вул. Курортна, 8) та оздоровчий центр водної реабілітації та фізкультури (вул. Ширшова, 52).

Днями завершилася перевірка місць масового відпочинку нікопольців на воді та Нікопольської аварійно-рятувальної служби спеціалістами Державної служби з надзвичайних ситуацій України в Дніпропетровській області. Виконуючий обов’язки начальника Нікопольського міськрайонного відділу ГУ ДСНС України в Дніпропетровській області Костянтин Сегедій зазначив, що повністю облаштований для комфортного та безпечного відпочинку лише Міський пляж, який офіційно відкритий з 1 червня.

Про підготовку до купального сезону на міському пляжі розповів директор Нікопольської міської комунальної аварійно-рятувальної служби Олег Омелянчук. За його словами, перед відкриттям об’єкту для відпочиваючих було проведено очищення дна акваторії та благоустрій його території. Завезли на пляж і новий пісок.

З початком купального сезону рятувальники також нагадують про правила відвідування міського пляжу і поведінку на воді. Забороняється:

- запливати за межу купання в акваторії, позначену буями;

- підпливати до маломірних/малих суден;

- вилізати на технічні та попереджувальні знаки, буї та інші предмети;

- використовувати рятувальні засоби не за призначенням;

- стрибати у воду зі споруд, не пристосованих для цього, і в місцях з невизначеними глибиною та станом дна;

- розпивати спиртні напої і купатися в стані алкогольного сп’яніння;

- організовувати у воді ігри, пов’язані з пірнанням та захватом тих, хто купається;

- забруднювати і засмічувати водні об’єкти та територію пляжів;

- подавати фальшиві сигнали тривоги;

- залишати без нагляду малолітніх дітей;

- використовувати для плавання автомобільні камери, плоти, лежаки, дошки;

- використовувати маломірні/малі судна, водні велосипеди, швидкісні моторні плавзасоби, водні мотоцикли в зонах пляжів, у громадських місцях купання за відсутності буйкового огородження пляжної зони і в межах цієї зони.

 

Оставить комментарий

Погода в Никополе

Погода
Погода в Никополе

влажность:

давление:

ветер:

Реклама


Студия "ГОВОРЯЩЕГО"

Права и условия

Все права защищены!
Все права на статьи, изображения, и другие материалы "ГОВОРЯЩЕГО НИКОПОЛЯ" и охраняются законом Украины «Про авторське право і суміжні права».


При использовании материалов ссылка на сайт обязательна!

Контакты

Адрес редакции:
Украина, Днепропетровская обл., Никополь

Телефон: +38(095) 10-34-589

E-mail: nikopol.net@ukr.net

Сайт: http://nikopolnews.net