Весы
Рыбы
Близнецы
Козерог
Стрелец
Скорпион
Лев
Рак
Телец
Водолей
Овен
Дева

Загрузка...
21 ноября 2017 Автор

У Нікополі поруч з символом війни підростає символ миру

Минулими вихідними в Нікополі сталася знакова подія. Силами небайдужих громадян було висаджено 100 кущів калини на площі Незалежності за танком. Акція по озелененню міста проходила в рамках проекту, профінансованого Міжнародною організацією з міграції. Участь у ній взяли члени громадських організацій, АТОвці та просто нікопольці, які хочуть бачити своє місто затишним. Активісти нарахували близько сотні людей.

Загрузка...

Батьки прийшли з дітками, які теж долучилися до роботи і брали корисний приклад. Всіх бажаючих годували кашею з м’ясом, напували кавою та чаєм, пригощали смаколиками.  

На закупівлю саджанців витратили 15 тисяч гривень, виділені Міжнародною організацією з міграції. Цікаво, що калина, яка є рослинним символом України, приїхала до нас з культурної столиці держави – славного міста Львова.

Сподіваємось, «калинята» міцно вхопляться за нікопольську землю, місто організує полив, і буде в нас розкішна алея. Вона символізуватиме мир, злагоду, дружбу, працелюбність, прагнення до прекрасного, любов до природи. Нагадуватиме про найкращі якості українців, які добре знають, що гуртом легше не тільки батька бити, але й калину садити!

art

Екатерина Андрус

Автор:

Делай добро и бросай его в воду...

1 Комментарий

  • 21 ноября 2017 написал Горожанин

    Насадили калины вдоль дорожек... когда она разрастется - там такие хащи будут, что страшно будет ходить не только детям.

    Пожаловаться

Оставить комментарий

Загрузка...
Загрузка...

Загрузка...

Загрузка...
Загрузка...

ИНСТАГРАМ

Погода в Никополе

Погода
Погода в Никополе

влажность:

давление:

ветер:

Права и условия

Все права защищены!
Все права на статьи, изображения, и другие материалы "ГОВОРЯЩЕГО НИКОПОЛЯ" и охраняются законом Украины «Про авторське право і суміжні права».


При использовании материалов ссылка на сайт обязательна!

Контакты

Адрес редакции:
Украина, Днепропетровская обл., Никополь

Телефон: +38(095) 325-96-00

E-mail: nikopol.net@ukr.net

Сайт: http://nikopolnews.net