01 / 01

28 апреля 2017 Автор

Нікопольців запрошують долучитися до розробки міської цільової програми охорони довкілля «Екологія 2018-2022»

Термін реалізації міської програми охорони довкілля «Екологія 2013-2017» завершується в 2017 році.  На черговому засіданні  координаційної ради з питань екології та використання природних ресурсів в місті Нікополі  прийнято рішення про розробку виконавчими органами Нікопольської міської ради проекту міської цільової програми охорони довкілля на новий термін реалізації «Екологія 2018-2022», яка направлена на стабілізацію та поліпшення стану навколишнього природного середовища на території міста Нікополя.

З метою створення екологічно безпечних та комфортних умов проживання, вивчення та урахування громадської думки при розробленні проекту Програми  пропонуємо мешканцям міста та громадським об'єднанням  надавати  пропозиції  на   e-mail:  Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. 

Ваші пропозиції будуть розглянуті робочою групою з розроблення проекту Програми, до якої залучені депутати Нікопольської міської ради, представники підприємств  та  громадських організацій міста.     

Шановні нікопольці, ми розраховуємо на вашу небайдужість!

 

 

Оставить комментарий

Погода в Никополе

Погода
Погода в Никополе

влажность:

давление:

ветер:

Реклама


Студия "ГОВОРЯЩЕГО"

Права и условия

Все права защищены!
Все права на статьи, изображения, и другие материалы "ГОВОРЯЩЕГО НИКОПОЛЯ" и охраняются законом Украины «Про авторське право і суміжні права».


При использовании материалов ссылка на сайт обязательна!

Контакты

Адрес редакции:
Украина, Днепропетровская обл., Никополь

Телефон: +38(095) 10-34-589

E-mail: nikopol.net@ukr.net

Сайт: http://nikopolnews.net